^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

2477674
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Попередній тиждень
За весь час
1325
1396
2721
22769
2477674

Ваш IP: 3.237.61.235
Сьогодні: 19-10-2020

ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧА РОБОТА

Поради батькам щодо
профілактики плоскостопості

Таке захворювання зустрічається часто, особливо у малюків у ранньому віці, щоб попередити можливі негативні наслідки, необхідно приймати заходи. Плоскостопість супроводжується різними порушеннями, основним з яких є зміна опорної функції ніг.

Використання різних видів дихання
під час проведення дихальної гімнастики

            Шестирічна дитина в перші місяці навчання в школі зазнає серйозних фізичних і психічних навантажень. Тож готувати її до нових умов життя треба заздалегідь. Неабияке значення при цьому має фізична підготовка дошкільняти, важливим аспектом якої є вміння регулювати своє дихання.

Cпортивне свято
«Козацькому роду нема переводу»
(старша група)

Спортивно-музична розвага

«Стрітення. Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо»

Літня спортивна розвага
«Гості з Простоквашина»

Ведуча. Добрий день, діти! Сьогодні ми з вами зібралися гратися, розважатися. Скажіть, яка в нас пора року? (Літо.) Так, дітки, минають останні дні літечка. Сонечко вже менше зігріває нас своїми теплими промінчиками. Давайте ми з вами пограємося в сонечко.

Сценарій спортивного свята
«Тато, мама і я – спортивна сім'я»
(середня група)

Ведуча: Добрий день! Сьогодні ми проводимо спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сім'я», щоб переконатися, що наші діти та їхні батьки спритні, сміливі, мужні, винахідливі. Тож зустрічайте наших учасників.

Заняття з фізкультури з використанням

нетрадиційних методів оздоровлення

«Космічна подорож»

Заняття з використанням фітбол - мячів та степ – платформ.

(старша вікова група)

Мета: закріплювати та вдосконалювати координацію рухів, тренувати вестибулярний апарат, удосконалювати вміння пролізати в тунель, стрибати з фітболами в обручі, удосконалювати влучність під час кидання та ловіння. Розвивати спритність, швидкість, сміливість, виховувати почуття дружби та взаємоповаги.

Обладнання: фітбол – м’ячі на кожну дитину, степ – платформи, тунель, обручі, паперові зірки.

IMG 1947Спартакіада серед ДНЗ м.Рівного

     30 квітня 2015 року у приміщенні спортивного залу ЗОШ № 25 відбулися зональні змагання міської спартакіади серед дошкільних навчальних закладів №12, 32, 52, 57.

IMG 1856День здоров'я

В рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності дитини, який проходив з 20 по 24 квітня 2015 року в дошкільному навчальному закладі №32 були проведені виховні заходи, розваги, заняття, конкурси, а також 24 квітня  було проведено День здоров’я «Щоб не сталося біди, будь безпечним ти завжди».

ЯК НАВЧИТИ ДІТЕЙ ЗДОРОВОМУ СПОСОБУ ЖИТТЯ?

З давніх-давен відоме гасло “Твоє здоров’я – в твоїх руках”, але щоб навчитися берегти здоров’я, треба знати про самих себе, про стан свого організму. Слово “здоров’я” супроводжує дитину від моменту її народження. Ще навіть не знаючи, що воно означає, три-п’ятирічний малюк каже: “Я здоровий, якщо не хворію”. Формування, збереження й зміцнення здоров’я дітей та дорослих громадян України – одна з актуальних проблем нашого суспільства. Розбудова держави, її подальший розвиток прямо залежить від здоров’я населення, від збільшення кількості здорових, міцних, сильних тілом і духом людей.

ТОЧКОВИЙ МАСАЖ

 У навчально-виховному процесі дошкільного закладу мають впроваджуватися різні оздоровчі технології, доступні дітям для самостійного використання. Одна з них — точковий масаж.

Точковий масаж підвищує захисні властивості слизових оболонок носа, глотки, гортані, трахеї, бронхів та інших органів. Завдяки йому організм починає сам "виробляти ліки", набагато ефективніші та і безпечніші за пігулки. Щоб підвищити опірність організму проти захворювань верхніх дихальних шляхів, доцільно проводити точковий масаж зон грудини та обличчя, які є важливими регуляторами діяльності внутрішніх органів.

КОРЕКЦІЙНА ГІМНАСТИКА

Корекційна гімнастика при кіфозі (сутулості)

1.  Вправа в присіданні ( дитина повільно присідає, ковзаючи спиною по стінці).

2.  Підтягування, піднімаючись на носки.

3.  Нахили корпуса вперед з прогинанням спини.

4. Вправа «Ластівка» ( лежачи на животі, руки вздовж тулуба, відірвати ноги від підлоги).

5. Вправа «Човник» ( лежачи на животі, руки відвести назад, ноги відірвати від підлоги, погойдатися на животі).

6. Вправа «Рибка» ( лежачи на животі, руки в замок ззаду, відірвати ноги від підлоги).

7. Стоячи на колінах, руки ззаду в замок, відводити руки назад до зведення лопаток.

8.  Лежачи на животі, руки зігнуті в ліктях під підборіддям, підніматись на руках.      

Copyright © 2013. ЗДО №32 Рівне Rights Reserved.