^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

4218546
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Попередній тиждень
За весь час
74
1606
9556
74
4218546

Ваш IP: 3.238.134.157
Сьогодні: 01-04-2023

ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧА РОБОТА

Ранкова зарядка: привчаємо правильно

Чому так складно привчити малюка до ранкової зарядки? Ми, дорослі, знаємо і розуміємо важливість рухового режиму у будь якому віці. Дітям дошкільнятам ще не властиво задаватись цим питанням: їм все легко. Вони можуть встати вранці з ліжка і дістати носом підлоги, чи вухом. І їм не зрозуміло, навіщо потрібно робити розминки перед спортивними вправами. Чому потрібно нахилитися чотири чи шість разів. Це вже в зрілому віці відчуваєш, що, виявляється, нахилитися не так просто як було в п'ять чи п'ятнадцять років.

Конспект заняття Морська подорож
для старшої групи

Завдання: створити для дітей позитивний настрій, познайомити з професією “Матроси”, підтримувати бажання танцювати, виховувати товариськість, вміння узгоджувати свої дії в команді, продовжувати формувати ціннісне ставлення до здоров’я. Закріплювати вміння лазити по драбині з переходом на інший проліт, продовжувати формувати правильну поставу, проводити профілактику плоскостопості, розвивати почуття рівноваги, вправляти у метанні в горизонтальну ціль, тренувати навички носового дихання.

Сценарій спортивної розваги

«Подорож до зимового лісу»

(середня група)

В зимові ігри граємо – здоровя зберігаємо

           Прогулянка на свіжому повітрі – навіть взимку – дуже важлива для здоров'я діточок.

Поради батькам щодо
профілактики плоскостопості

Таке захворювання зустрічається часто, особливо у малюків у ранньому віці, щоб попередити можливі негативні наслідки, необхідно приймати заходи. Плоскостопість супроводжується різними порушеннями, основним з яких є зміна опорної функції ніг.

Використання різних видів дихання
під час проведення дихальної гімнастики

            Шестирічна дитина в перші місяці навчання в школі зазнає серйозних фізичних і психічних навантажень. Тож готувати її до нових умов життя треба заздалегідь. Неабияке значення при цьому має фізична підготовка дошкільняти, важливим аспектом якої є вміння регулювати своє дихання.

Cпортивне свято
«Козацькому роду нема переводу»
(старша група)

Спортивно-музична розвага

«Стрітення. Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо»

Літня спортивна розвага
«Гості з Простоквашина»

Ведуча. Добрий день, діти! Сьогодні ми з вами зібралися гратися, розважатися. Скажіть, яка в нас пора року? (Літо.) Так, дітки, минають останні дні літечка. Сонечко вже менше зігріває нас своїми теплими промінчиками. Давайте ми з вами пограємося в сонечко.

Сценарій спортивного свята
«Тато, мама і я – спортивна сім'я»
(середня група)

Ведуча: Добрий день! Сьогодні ми проводимо спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сім'я», щоб переконатися, що наші діти та їхні батьки спритні, сміливі, мужні, винахідливі. Тож зустрічайте наших учасників.

Copyright © 2013. ЗДО №32 Рівне Rights Reserved.