^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

3111208
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Попередній тиждень
За весь час
1180
2659
3839
59726
3111208

Ваш IP: 52.205.167.104
Сьогодні: 29-11-2021

ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧА РОБОТА

Сценарій спортивної розваги

«Подорож до зимового лісу»

(середня група)

Консультація для батьків
«В зимові ігри граємо – здоровя зберігаємо»

           Прогулянка на свіжому повітрі – навіть взимку – дуже важлива для здоров'я діточок.

Поради батькам щодо
профілактики плоскостопості

Таке захворювання зустрічається часто, особливо у малюків у ранньому віці, щоб попередити можливі негативні наслідки, необхідно приймати заходи. Плоскостопість супроводжується різними порушеннями, основним з яких є зміна опорної функції ніг.

Використання різних видів дихання
під час проведення дихальної гімнастики

            Шестирічна дитина в перші місяці навчання в школі зазнає серйозних фізичних і психічних навантажень. Тож готувати її до нових умов життя треба заздалегідь. Неабияке значення при цьому має фізична підготовка дошкільняти, важливим аспектом якої є вміння регулювати своє дихання.

Cпортивне свято
«Козацькому роду нема переводу»
(старша група)

Спортивно-музична розвага

«Стрітення. Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо»

Літня спортивна розвага
«Гості з Простоквашина»

Ведуча. Добрий день, діти! Сьогодні ми з вами зібралися гратися, розважатися. Скажіть, яка в нас пора року? (Літо.) Так, дітки, минають останні дні літечка. Сонечко вже менше зігріває нас своїми теплими промінчиками. Давайте ми з вами пограємося в сонечко.

Сценарій спортивного свята
«Тато, мама і я – спортивна сім'я»
(середня група)

Ведуча: Добрий день! Сьогодні ми проводимо спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сім'я», щоб переконатися, що наші діти та їхні батьки спритні, сміливі, мужні, винахідливі. Тож зустрічайте наших учасників.

Заняття з фізкультури з використанням

нетрадиційних методів оздоровлення

«Космічна подорож»

Заняття з використанням фітбол - мячів та степ – платформ.

(старша вікова група)

Мета: закріплювати та вдосконалювати координацію рухів, тренувати вестибулярний апарат, удосконалювати вміння пролізати в тунель, стрибати з фітболами в обручі, удосконалювати влучність під час кидання та ловіння. Розвивати спритність, швидкість, сміливість, виховувати почуття дружби та взаємоповаги.

Обладнання: фітбол – м’ячі на кожну дитину, степ – платформи, тунель, обручі, паперові зірки.

IMG 1947Спартакіада серед ДНЗ м.Рівного

     30 квітня 2015 року у приміщенні спортивного залу ЗОШ № 25 відбулися зональні змагання міської спартакіади серед дошкільних навчальних закладів №12, 32, 52, 57.

IMG 1856День здоров'я

В рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності дитини, який проходив з 20 по 24 квітня 2015 року в дошкільному навчальному закладі №32 були проведені виховні заходи, розваги, заняття, конкурси, а також 24 квітня  було проведено День здоров’я «Щоб не сталося біди, будь безпечним ти завжди».

ЯК НАВЧИТИ ДІТЕЙ ЗДОРОВОМУ СПОСОБУ ЖИТТЯ?

З давніх-давен відоме гасло “Твоє здоров’я – в твоїх руках”, але щоб навчитися берегти здоров’я, треба знати про самих себе, про стан свого організму. Слово “здоров’я” супроводжує дитину від моменту її народження. Ще навіть не знаючи, що воно означає, три-п’ятирічний малюк каже: “Я здоровий, якщо не хворію”. Формування, збереження й зміцнення здоров’я дітей та дорослих громадян України – одна з актуальних проблем нашого суспільства. Розбудова держави, її подальший розвиток прямо залежить від здоров’я населення, від збільшення кількості здорових, міцних, сильних тілом і духом людей.

Copyright © 2013. ЗДО №32 Рівне Rights Reserved.