Ваш IP: 52.205.167.104

Консультативного центру
 ЗДО № 32
на 2021-2022 навч. рік

(для батьків або осіб, які їх замінюють, і дітей, які виховуються
в умовах сім’ї)

Які іграшки потрібні дитині?

Безсумнівно, у дитини має бути певний набір іграшок, що сприяють розвитку її чуттєвого сприйняття, мислення, кругозору, що дозволяють їй програвати реальні і казкові ситуації, наслідувати дорослих. Не всі іграшки купуються в магазині, багато можна зробити самостійно, і від цього вони будуть ще ближчими і дорожчими дитині.

Ігри-вправи на полегшення адаптації

Основне завдання ігор у цей період - формування емоційного контакту, довіри дітей до вихователя. Дитина повинна побачити в вихователі добру, завжди готову прийти на допомогу людину  (як мама) і цікавого партнера у грі. Емоційне спілкування виникає на основі спільних дій, супроводжуваних посмішкою, лагідною інтонацією, проявом турботи до кожного малюка.

Особливості адаптації дітей

до умов дитячого колективу

Відомо, що процес адаптації це постійний процес, який супроводжує людину впродовж усього життя. Науковці визначають адаптацію як пристосування будови і функцій організму, його органів і клітини до умов середовища, спрямоване на збереження рівноваги.