Ваш IP: 54.81.185.66

#54 Ірина Волощук 14.03.2024, 06:03
Вже другий синок випускатиметься із ЗДО "Зірочка". Щира дяка всім вихователям, помічникам вихователів та всьому персоналу садочка за сумлінну працю. За те,що навіть у цей не легкий час вони можуть забезпечити спокійне, безпечне та цікаве перебування у дошкільному закладі. Особливо вдячні вихователям та помічнику вихователя групи #8. Дітки всебічно розвиваються, вихователями влаштовуються концерти,театра льні постановки та різні заходи. Раді бачити веселі оченята після кожного виступу. Навіть у цей складний час дітки з радістю відвідують садок і нехай завжди з радістю згадують ці часи і все,чого їх навчили у садочку
#53 Анна 13.03.2024, 19:34
Я, мама дитини, яка ходить в днз 32, хочу висловити свою щиру подяку садочку, групі "Сонечко", вихователям, помічнику вихователя, психологу та іншим працівникам цього закладу, які беруть активну участь у вихованні моєї дитини. Саме ці люди створили турботливе та цікаве середовище, оточили увагою і любов'ю. Для мене, як для мами хлопчика, який певний період не міг адаптуватися, вони знайшли той підхід, коли дитина змінилася. Наразі моя дитина ходить в садочок з величезним задоволенням, розповідає цікаві історії та має багато друзів! Безмежно вдячна цьому закладу!
#52 Ірина Никитюк 13.03.2024, 17:43
Відвідуємо 2 групу “Сонечко”, дуже вдячні садочку за гарні свята, гарний прийом, смачну їжу. Вдячні нашій Наталії Володимирівні за її тепло, доброту та гарне ставлення, донечка радіє коли ви є) Бажаємо садочку процвітання та хороших діток)
#51 Ірина Никитюк 13.03.2024, 17:24
Відвідуємо 2 групу «Сонечко» Щаслива мати такого вихователя як Наталія Володимирівна, вдячні їй за її турботу та виховання. Бажаємо наснаги та процвітання у цій нелегкій праці. Дуже вдячні садочку за таку теплу та красиву групу, де дитина може розвиватись, гратись, рости та досягати успіхів)
#50 Оксана 13.03.2024, 15:55
Хочу висловити свою подяку всьому колективу даного садочка. Вже 2 дитина відвідує його з задоволенням. Лише приємні емоції, хороші навики та гарний настрій приносить дитина додому. Особлива подяка вихователям та помічникам групи #2 "Сонечко". Для дітей постійно нові розваги, тематичні зайняття та цікаві поробки. Всі свята проведені дуже гарно, організовано (зважаючи що це ясла, і з дітками ой як непросто). Дякую Вам велике
#49 Світлана 13.03.2024, 08:36
Величезне ДЯКУЮ вихователям групи “КАЗКА” (група №3) за вклад в розвиток наших діток, за атмосферу доброти, турботи, дружби, терпіння та уваги. Ви добрі, позитивні, активні, молоді. Процес навчання побудований так, що дитині цікаво навчатися граючись та гратися навчаючись. Досить часто проводяться тематичні свята та забави, де задіяні всі дітки (вірші, пісні, танці). Для нас надзвичайно важливо те, що ми, батьки, повністю довіряємо Вам, наші найцінніші скарби - наших діток і можемо не хвилюватися, залишаючи малят у Ваших найкращих руках!
#48 Маргарита 13.03.2024, 08:05
Моя донька відвідує 3 групу цього чудового закладу. Дякую вихователям та няні за чудове ставлення і розуміння до кожної дитини. Дуже подобаються відео і фото, де можна побачити чим займалися дітки протягом дня, дуже цікаво спостерігати за ними, ще такими маленькими, але вже самостійними. Окремо хочу подякувати за організацію свят, дуже і дуже гарні і цікаві, кожна дитина має змогу виступити і показати себе в статусі актора. Донька завжди з нетерпінням чекає святковий захід. Окремо хочу відзначити оформлення актового залу, справді дуже гарні декорації, кожного разу щось нове. Дякую адміністрації і колективу 3 групи за вклад у розвиток у виховання моєї дитини.
#47 Юлія 12.03.2024, 19:54
Дуже дякую адміністрації, колективу, вихователям та няням за їхню працю. Я задоволена ставленням до діток, їх підготовкою до святкових ранків. Особливо хочу подякувати Олені Георгіївні, Надії Василівні та Світлані Василівні за доброту, любов та дбайливе ставлення до наших дітей.
#46 Тетяна 12.03.2024, 16:22
Висловлюю щиру подяку всьому колективу садочку 32: адміністрації, вихователям, няням, педагогам, які беруть участь у навчанні діток, техпрацівникам. За майже 3 роки перебування моєї дитини у садочку я можу висловити лише захоплення та щирі емоції від навчально-вихов ного процесу. Всюди чисто, прибрано, охайно.Постійно проводяться різні заходи, дітки активно залучені до проведення різноманітних свят. Всі працівники завжди привітні, усміхнені, що немало важливо у такій професії. Окрему подяку та низький уклін нашим любим вихователям та няні 8 групи - Олені Георгіївні, Надії Василівні та Світлані Василівні. Це люди, які залишаться назавжди в серці моєї дитини та мене особисто .Адже їхнє ставлення, любов, ніжність, яку вони дарують кожен день, безцінні. Це дуже важливо що є такі люди, яким я довіряю свою дитину без найменшого сумніву. Всі заняття ними ретельно підготовлені, фотозвіт та часом відеозвіт присутній, що дає змогу подивитися збоку, чим займається дитина. Бажаю,щоб вони мали силу, здоров'я та натхнення і далі працювати та передавати свій досвід та любов діткам. Дякую також Людмилі Вікторівні,яка впродовж 2 років була нашою вихователькою, за терпіння та натхнення. Ми дуже задоволені, що навчаємося у даному садочку!
#45 Руслана Драб 12.03.2024, 08:13
Мій синочок щодня пізнає цей світ, вчиться приймати його виклики та досягати успіхів, а я щаслива, що всі ці життєві моменти відбуваються за участю чудового педагогічного колективу "Зірочки". Величезна подяка наставникам наших діток з групи 8, всім педагогам садочку, й окреме дякую керівництву закладу, адже створити надзвичайно турботливий та уважний колектив професіоналів дуже непросто. Величезне спасибі за віддану працю, доброту душі, чуйність та терпіння, нехай жодні життєві обставини не заважають вам виховувати майбутні покоління українців!