Ваш IP: 54.172.169.199

«Бджілка»

Наші вихователі:

ГРЕЧКО ГАЛИНА СЕМЕНІВНА

Закінчила Дубнівське педагогічне училище у 1978 р. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст». У 2010 р. присвоєне педагогічне звання «вихователь-методист». Стаж роботи – 44 роки.
Проблемне питання: «Формування основ екологічної культури дітей шляхом дослідницько-пошукової діяльності».
Педагогічне кредо: «Якщо твої наміри розраховані на рік – сій жито, якщо твої задуми розраховані на десятиліття – саджай дерева. Коли ж вони сягають віків – виховуй дітей».
Життєве кредо: "Дорогу подолає той, хто йде".

СУРАВСЬКА АНЖЕЛА ОЛЕКСАНДРІВНА

Освіта середня спеціальна. У 1991 р. закінчила Хмельницьке педучилище. Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст", у 2010 р. присвоєне педагогічне звання «вихователь-методист». Стаж педагогічної роботи - 35 років.
Життєве кредо: «Краще, щоб погано говорили про тебе, ніж ти про когось».
Педагогічне кредо:«Я вірю в себе. Я вірю в дитину. Я вірю в свою справу».
Проблемне питання: «Формування логіко-математичних умінь дошкільників шляхом використання інноваційних технологій».

Асистент вихователя

ІВАНИЦЬКА ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА

Освіта вища педагогічна. У 1990 р. закінчила РДПІ. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст». Стаж педагогічної роботи - 32 роки.
Педагогічне кредо: «Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти робиш». (В.А.Сухомлинський)
Життєве кредо: "Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставились до тебе".
Проблемне питання: «Формування соціально-комунікативної компетенції дошкільників шляхом використання ігрових виховних технологій».

Помічник вихователя

ФОРСЮК ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА

Стаж роботи – 44 роки.
 Життєве кредо: «Йти вперед, долаючи всі життєві негаразди».

Переглянути фото