Ваш IP: 3.93.173.205

Дитячий садочок з вивченням англійської мови

Відомо, що засвоєння іноземних мов відбувається з 2-х років, під час інтенсивного розвитку. Тому все більше батьків віддає своїх діточок в дитячий садочок з вивченням англійської мови. Але одразу попередимо, раннє навчання іноземним мовам ніяк не зашкодить дитині і не буде гальмувати розвиток рідної мови.

Значення музичного виховання дитини
та залучення її до музики

Музика є одним з найбагатших і дієвих засобів естетичного виховання. Сучасні наукові дослідження свідчать про те, що розвивати музичні здібності потрібно починати в дошкільному віці.

Двадцять дієвих порад батькам
дітей 2 - 5 років від вихователів

Ви коли-небудь замислювалися над тим, чи немає у вашої дитини роздвоєння особистості? У дитячому садку дитина може прибирати за собою іграшки, самостійно взуватися і сідати на горщик. Разом з тим вдома вона завжди починає хникати, коли ви просите її прибрати речі, вимагає, щоб ви йшли з нею в туалет і годували з ложечки.

Норми розвитку мовлення дитини
від 0 до 6 років

Читати

Як допомогти дітям подолати
тривогу через війну

Ми живемо в страшні часи. І якщо дорослі відчувають хвилювання з приводу поточних подій, уявіть, що мають відчувати наші діти.

Як батькам навчити свою дитину безпеки

Важливе завдання батьків – навчити маленьких дітей правил безпеки в різних ситуаціях.

Поради батькам дітей з ООП

Дитина із особливими потребами потребує постійної батьківської підтримки. Підпорядкувати таку дитину загальноприйнятим правилам поведінки в суспільстві неможливо, тому треба навчитися взаємодіяти і спілкуватися з нею.

Як починати слухати музику з дитиною

Шановні батьки! Якщо Ви хочете, щоб серце Вашої дитини прагнуло до Добра, Краси, Людяності, спробуйте навчити її любити і розуміти музику!

Що можуть зробити батьки,
щоб допомогти дитині?

1. Говорити правду в доступний та прийнятній для дитини спосіб. Йдеться як про зміст (максимально правдивий і вичерпний), так і його емоційну подачу (спокійно, наскільки можливо, без страшних прогнозів).

Як підготувати шестирічну дитину
до навчання в школі

Не викликає сумніву те, що поради батькам стосовно того, як підготувати дитину до майбутніх навантажень, зробити так, аби її організм не давав збоїв під час навчального процесу і похід за знаннями був їй справді в радість та деяких інших аспектів підготовки до школи, - будуть доречними завжди.

Поради батькам та педагогам
«Як виховати стійкість у воєнний час»

Говоріть з дитиною.

Створіть емоційно безпечний простір для дитини.