Ваш IP: 3.236.225.157
Сьогодні: 10-08-2022

Що можуть зробити батьки,
щоб допомогти дитині?

1. Говорити правду в доступний та прийнятній для дитини спосіб. Йдеться як про зміст (максимально правдивий і вичерпний), так і його емоційну подачу (спокійно, наскільки можливо, без страшних прогнозів).

Як підготувати шестирічну дитину
до навчання в школі

Не викликає сумніву те, що поради батькам стосовно того, як підготувати дитину до майбутніх навантажень, зробити так, аби її організм не давав збоїв під час навчального процесу і похід за знаннями був їй справді в радість та деяких інших аспектів підготовки до школи, - будуть доречними завжди.

Поради батькам та педагогам
«Як виховати стійкість у воєнний час»

Говоріть з дитиною.

Створіть емоційно безпечний простір для дитини.

Підготовка руки дитини до письма

Підготовка руки дитини до письма починається задовго до проходу до школи. Це відбувається і тоді, коли маленьке дитинча захватує іграшку, під час різних ігор з пальчиками малюка, масажу кінчиків пальців, ліпки з пластиліну, глини, тіста та багатьох інших вправ, які допоможуть майбутньому учню красиво писати, не відчуваючи втоми та негативних емоцій.

Підготовка дитини до школи

Вступ до школи — дуже важливий момент для дитини та її батьків. Багато дітей з готовністю та натхненням відправляються в перший клас, але далеко не всім такі зміни даються легко.

Роль Лего-конструювання в розвитку дитини

- Як ви вважаєте, чи люблять ваші діти гратись в LEGO і , якщо так, то чому? Що дає така гра дитині? Пригадайте свої ігри в дитинстві, що це були за ігри?

Вплив комп'ютера на здоров'я дитини

Коли мова йде про дітей, головну небезпеку зумовлює той факт, що вплив відбувається на організм, що розвивається.

Виховуємо самостійність,
навчаємо співпраці

Ви коли-небудь замислювалися над тим, чи немає у вашої дитини роздвоєння особистості? У дитячому садку дитина може прибирати за собою іграшки, самостійно взуватися і сідати на горщик. Разом з тим вдома вона завжди починає хникати, коли ви просите її прибрати речі, вимагає, щоб ви йшли з нею в туалет і годували з ложечки.

Екологічне виховання дітей
дошкільного віку

З перших років життя у дітей формується початок екологічної культури. Діти бачать вдома, як мама доглядає за квітами, кішкою або собакою. Вони самі тягнуться до всього живого, їм хочеться погладити тварину і помилуватися красивими квітами.

Гендерне виховання у сім’ї

Гендерне виховання – це організація умов для виховання і розвитку дитини з урахуванням належності до певної статі.