Ваш IP: 3.238.70.175
Сьогодні: 23-01-2021

Консультація для батьків
«Вплив комп'ютера на здоров'я дитини»

Коли мова йде про дітей, головну небезпеку зумовлює той факт, що вплив відбувається на організм, що розвивається.

Виховуємо самостійність,
навчаємо співпраці

Ви коли-небудь замислювалися над тим, чи немає у вашої дитини роздвоєння особистості? У дитячому садку дитина може прибирати за собою іграшки, самостійно взуватися і сідати на горщик. Разом з тим вдома вона завжди починає хникати, коли ви просите її прибрати речі, вимагає, щоб ви йшли з нею в туалет і годували з ложечки.

Екологічне виховання дітей
дошкільного віку

З перших років життя у дітей формується початок екологічної культури. Діти бачать вдома, як мама доглядає за квітами, кішкою або собакою. Вони самі тягнуться до всього живого, їм хочеться погладити тварину і помилуватися красивими квітами.

Гендерне виховання у сім’ї

Гендерне виховання – це організація умов для виховання і розвитку дитини з урахуванням належності до певної статі.

Порадник для батьків
Безпека дітей - у наших руках

З того самого моменту, коли дитина починає ходити, вона наражається на небезпеку. Завдання батьків і вихователів -- усунути їх.

Розглянемо можливі небезпеки, які підстерігають дітей у домашній обстановці.