^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

4811451
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Попередній тиждень
За весь час
339
1272
2980
25839
4811451

Ваш IP: 3.236.111.234
Сьогодні: 19-03-2024

Поради психолога

Поради батькам дошкільнят

Готуємо руку до письма

Незабаром ваша дитина піде до школи. Ви, звісно, турбуєтеся, чи устигне вона навчитися читати, писати і лічити.

Чому дитина інколи не хоче
ходити в дитячий садок

Причин, за якими дитина не хоче йти в дитячий сад, може бути безліч. Найістотніша причина - природне небажання дитини відриватися від домашньої обстановки і звичного оточення.

Особливості формування
соціального розвитку дитини

     Одне з основних завдань дошкільної освіти - створення необхідних соціальних, моральних та психологічних умов для повноцінного життя дитини. Адже заклад дошкільної освіти відіграє особливу роль у процесі соціалізації дитини.

Протидія та профілактика булінгу в ЗДО

Булінг (від англ. tobull — переслідувати) — свідома агресивна поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої. Булінг у ЗДО може проявлятися як тиск: психологічний, фізичний. Часто діти застосовують і фізичний, і психологічний тиск на жертву. Наприклад, образи, приниження, ігнорування, непоступливість, погрози, побиття під час ігор.

Агресивна дитина:
допомагаємо подолати гнів

Батьки, які вирішили серйозно зайнятися проблемою контролю раннього прояву агресії у психіці дитини, потрібно завжди пам’ятати – дивлячись на поведінку дитини, вони бачать, як у дзеркалі, відображення свого способу життя.

Адаптація дитини
третього року життя до садочку

Процес пристосування (адаптації) до дитячого садка проходить досить індивідуально. Одні діти легко і швидко звикають, не примушуючи батьків турбуватися та переживати. Інші, навпаки, звикають довго, хворобливо, а іноді й зовсім не можуть адаптуватися.

Помилки батьків

Кращими батьками можуть бути лише підготовлені батьки: спеціальні курси, література, відеоуроки, консультації відповідних спеціалістів - можна і потрібно використовувати все, щоб виключити помилки у спілкуванні з дитиною.

Як говорити з дітьми про війну?

Дати дитині відчуття безпеки

Дітям будь-якого віку дуже важливо відчувати безпеку. Вони мають бути впевнені, що коли приходять до своїх дорослих, яким довіряють — отримають відповідь.

Гра, в яку можна грати будь-де:
у сховищі, в дорозі, вдома

Гравців - 2 або більше.

Візьміть гральний кубик з кількома гранями. Перший гравець загадує: скільки крапочок випаде, стільки разів ти мене поцілуєш у праву щічку. Потім те ж саме робить другий гравець, але вигадує інше завдання. Наприклад, обійняти; поплескати по плечу; погладити по лівій руці і тощо.

Як пояснити дитині значення сирени?

Уяви що в лісі, де живе родина вовків, один з них найсильнішій вовк. Він відходить від своєї домівки для того, щоб першим побачити небезпеку для всіх інших мешканців. Коли він бачить небезпеку, то починає досить голосно вити, щоб всіх попередити про загрозу і щоб всі встигли сховатись від небезпеки.

Так і зараз! Наші воїни дивляться в небо і коли бачать небезпеку - повідомляють нас, щоб ми теж могли сховатись. Тож, сирена - це не страшно, а важливо та корисно!

Тому давай не будемо її лякатися! А подякуємо, що вона нас попереджає!

Намалюйте з дитиною цю метафору, щоб зняти переляк від сирен, які зараз лунають по всій нашій країні.

Copyright © 2013. ЗДО №32 Рівне Rights Reserved.