Ваш IP: 52.205.167.104
Сьогодні: 29-11-2021

Поради психолога

Як упоратися з агресивністю дитини

Батьків завжди засмучує, коли їх дитина огризається без жодної видимої причини. Спроби порозумітися лише посилюють агресивність дитини. Іноді це відбувається епізодично, але іноді затягується на деякий час, викликаючи крайнє занепокоєння не тільки в дитини, а й у батьків. Що ж провокує агресивність?

Поради для батьків дітей
з особливими потребами

Батьки «особливої» дитини повинні пам'ятати, що вона є особистістю зі своїми надіями, мріями і правами. Потреби такої дитини нічим не відрізняються від потреб будь-якої іншої дитини.

Інклюзивне навчання в ЗДО

Сьогодні в Україні дуже важливою є проблема освіти дітей з особливими освітніми потребами.

Діти і локдаун: Як встановити

ще більш глибокий зв'язок з дитиною ?

У січні - локдаун, тож з дітьми активно не погуляєш по різних закладах. Але свято та магію можна влаштувати й вдома. Можна і потрібно.

Казкотерапія: Як батьки можуть
самостійно надати дитині
психологічну допомогу?

Як виховати в дитині самостійність

Будь-які батьки буквально з народження дитини думають, уявляють, яким буде його чадо в майбутньому, як буде рости і змінюватися. Важливу роль тут відіграє виховання.

Як виховати більш впевнену в собі дитину:
12 порад від психолога

Впевненість в собі — це один із найкращих подарунків, який батьки можуть зробити своїй дитині.

Татове виховання

Для тат поява малюка – подія грандіозна та дуже відповідальна. Адже природа їм практично не допомагає. Тому «батьківський інстинкт» доводиться напрацьовувати самостійно. Це не завжди легко, але надзвичайно важливо!

Активність і гіперактивність

Активність – тобто енергійна діяльність. І це чудово, якщо до цього слова не додається префікс „гіпер”, що в перекладі з грецької означає „перевищення норми”. Гіперактивні діти є імпульсивними, неуважними (їх увага постійно відволікається від об’єкту), вони бігають і стрибають, ламають і складають, розкидають і збирають, розвалюють і будують, б’ються, галасують, танцюють, співають - і все це майже одночасно.

Підготовка дитини до дитячого садка
Пам'ятка для батьків,
 дитина яких уперше піде до дитячого садка

Телефон довіри та гаряча лінія у м. Рівне