Ваш IP: 3.236.13.53
Сьогодні: 18-09-2021

Поради психолога

Діти і локдаун: Як встановити

ще більш глибокий зв'язок з дитиною ?

У січні - локдаун, тож з дітьми активно не погуляєш по різних закладах. Але свято та магію можна влаштувати й вдома. Можна і потрібно.

Казкотерапія: Як батьки можуть
самостійно надати дитині
психологічну допомогу?

Як виховати в дитині самостійність

Будь-які батьки буквально з народження дитини думають, уявляють, яким буде його чадо в майбутньому, як буде рости і змінюватися. Важливу роль тут відіграє виховання.

Як виховати більш впевнену в собі дитину:
12 порад від психолога

Впевненість в собі — це один із найкращих подарунків, який батьки можуть зробити своїй дитині.

Татове виховання

Для тат поява малюка – подія грандіозна та дуже відповідальна. Адже природа їм практично не допомагає. Тому «батьківський інстинкт» доводиться напрацьовувати самостійно. Це не завжди легко, але надзвичайно важливо!

Активність і гіперактивність

Активність – тобто енергійна діяльність. І це чудово, якщо до цього слова не додається префікс „гіпер”, що в перекладі з грецької означає „перевищення норми”. Гіперактивні діти є імпульсивними, неуважними (їх увага постійно відволікається від об’єкту), вони бігають і стрибають, ламають і складають, розкидають і збирають, розвалюють і будують, б’ються, галасують, танцюють, співають - і все це майже одночасно.

Підготовка дитини до дитячого садка
Пам'ятка для батьків,
 дитина яких уперше піде до дитячого садка

Телефон довіри та гаряча лінія у м. Рівне