Ваш IP: 34.228.7.237

ГРУПА № 6 (інклюзивна)

Rainbow

Девіз групи:

”Як веселки кольори, нерозлучні ми завжди”

Вас вітають вихователі:

БУСЕЛ АЛЬОНА МИХАЙЛІВНА

У 2003 р. закінчила РДГУ за спеціальністю "Вчитель початкових класів. Прнактичний психолог у закладах освіти". У 2018 р. закінчила МЕГУ ім. Ст. Дем'янчука за спеціальністю "Викладач педагогіки та методик дошкільної освіти. Вихователь дітей раннього та дошкільного віку. Організатор дошкільної освіти. Вчитель початкової школи". Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст вищої категорії". Стаж роботи – 17 років.

Педагогічне кредо: «Правильно навчає той, хто навчає цікаво» (А. Ейнштейн).
Життєве кредо: "Все можливо, на неможливе просто потрібно трохи більше часу".

ГРИГОРУК ЛЮБОВ ПЕТРІВНА

У 2008 р. закінчила РДГУ за спеціальністю "Початкове навчання та здобула кваліфікацію вчителя посаткових класів, вчителя англійської мови у початкових класах. У 2014 р. закінчила РДГУ та здобула кваліфікацію організатора дошкільної освіти, вихователя дітей дошкільного віку. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії. Педагогічний стаж - 14 років.

Педагогічне кредо: «Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра».
Життєве кредо«Щоб не робити помилок, треба набратися досвіду, щоб набратися досвіду, треба робити помилки».
Проблемне питання: «Розвиток пізнавальної активності дітей дошкільного віку в процесі ознайомлення з природою».

асистент вихователя

МАЙСТРУК КАРИНА ВАЛЕРІЇВНА

У 2023 році закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. С. Дем'янчука та отримала диплом бакалавра за спеціальністю "Психологія". Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст". Стаж педагогічної роботи - 0.
Життєве кредо: «Не можна завжди отримувати все, що хочеш, але, якщо спробувати, виявиться, що іноді можна.»

Педагогічне кредо: «Справжній педагог повинен любити те, чому навчає, і любити тих, кого навчає.»

помічник вихователя:

КОНОПЛЯННІКОВА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

Стаж роботи 14 років.

Життєве кредо: «Важливо не те, як багато ми даємо, а як багато любові в це вкладаємо».

Поглиблене питання над яким працює група

1. «Розвиток пізнавальної активності дітей в процесі ознайомлення з природою».

2. «Формування, зміцнення та відновлення здоров'я дітей на основі здоров'язбережувальних технологій».

Колектив нашої групи, працюючи над реалізацією проблемних питань, багато уваги приділяє створенню предметно-ігрового, динамічного, розвивального середовища групи.

Ми не просто намагаємося наповнити осередки розвитку великою кількістю іграшок, а й зробити їх зручними, комфортними, затишними для дітей..

З метою зміцнення та збереження здоров'я дітей під час організації життєдіяльності дошкільників використовуємо різноманітні форми роботи: оздоровчі хвилинки, дихальну гімнастику, казкотерапію, кольоротерапію, аромотерапію, гімнастику пробудження.

Ми піклуємося про те, щоб дитсадок став для дітей другою рідною домівкою: затишною, привабливою, цікавою.

Намагаємось створити для дітей позитивний мікроклімат в групі. Адже від цього залежить гарне самопочуття дитини, її бажання кожного ранку із задоволенням та радістю поспішати до дитячого садочка.

З повагою та любов’ю ставимося до кожної дитини, дбаємо про те, щоб діти отримували хороші знання і цікаві враження, зростали здоровими, радісними.

Велику подяку виносимо нашим батькам за допомогу і підтримку!

Переглянути фото