Ваш IP: 54.80.123.20

ГРУПА №6

Rainbow

Девіз групи:

”Як веселки кольори, нерозлучні ми завжди”

Вас вітають

вихователі:

ДУПЛІЙ ОЛЕНА ВАСИЛІВНА

У 1994  році  закінчила  Рівненський  державний  педагогічний інститут за спеціальністю «Педагогіка і психологія дошкільна». Стаж роботи 15 років.

Педагогічне кредо: «Дивитись на світ очима дитини, дивуватися, радіти, творити і  пізнавати нове разом з нею»

Життєве кредо:

"Візьми промінь світла і спрямуй його туди, де панує темрява.

Візьми усмішку і подаруй її тому, хто так її потребує.

Візьми доброту і віддай її тому, хто сам не вміє віддавати.

Візьми віру - і віддай кожному, хто не має її.

Візьми любов - і неси її всьому світові."

КОВАЛЬЧУК МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

У 2016  році  закінчила  МЕГУ ім. Ст. Дем'янчука.  Кваліфікаційна категорія "спеціаліст". Стаж роботи 1 рік.

Педагогічне кредо: «Щоб уникати помилок, треба набратися досвіду; щоб набратися досвіду, треба робити помилки».

Життєве кредо: «Всі перемоги починаються з перемоги над собою».

помічник вихователя:

КОНОПЛЯННІКОВА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

Стаж роботи 8 років.

Життєве кредо: «Важливо не те, як багато ми даємо, а як багато любові в це вкладаємо».

Поглиблене питання над яким працює група

1. «Розвиток пізнавальної активності дітей в процесі ознайомлення з природою».

2. «Формування, зміцнення та відновлення здоров'я дітей на основі здоров'язбережувальних технологій».

Колектив нашої групи, працюючи над реалізацією проблемних питань, багато уваги приділяє створенню предметно-ігрового, динамічного, розвивального середовища групи.

Ми не просто намагаємося наповнити осередки розвитку великою кількістю іграшок, а й зробити їх зручними, комфортними, затишними для дітей..

З метою зміцнення та збереження здоров'я дітей під час організації життєдіяльності дошкільників використовуємо різноманітні форми роботи: оздоровчі хвилинки, дихальну гімнастику, казкотерапію, кольоротерапію, аромотерапію, гімнастику пробудження.

Ми піклуємося про те, щоб дитсадок став для вихованців другою рідною домівкою: затишною, привабливою, цікавою.

Намагаємось створити для дітей позитивний мікроклімат в групі. Адже від цього залежить гарне самопочуття дитини, її бажання кожного ранку із задоволенням та радістю поспішати до дитячого садочка.

З повагою та любов’ю ставимося до кожної дитини, дбаємо про те, щоб діти отримували хороші знання і цікаві враження, зростали здоровими, радісними.

Велику подяку виносимо нашим батькам за допомогу і підтримку!