Ваш IP: 54.224.118.247

ГРУПА №6

Rainbow

Девіз групи:

”Як веселки кольори, нерозлучні ми завжди”

Вас вітають вихователі:

БУСЕЛ АЛЬОНА МИХАЙЛІВНА

У 2003 р. закінчила РДГУ за спеціальністю "Вчитель початкових класів. Прнактичний психолог у закладах освіти". У 2018 р. закінчила МЕГУ ім. Ст. Дем'янчука за спеціальністю "Викладач педагогіки та методик дошкільної освіти. Вихователь дітей раннього та дошкільного віку. Організатор дошкільної освіти. Вчитель початкової школи". Кваліфікаційна категорія перша. Стаж роботи – 12 років.

Педагогічне кредо: «Правильно навчає той, хто навчає цікаво» (А. Ейнштейн).
Життєве кредо: "Все можливо, на неможливе просто потрібно трохи більше часу".

ЄВТУШОК ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА

У 2017  році  закінчила  МЕГУ ім. Ст. Дем'янчука.  Кваліфікаційна категорія "спеціаліст". Стаж роботи 2,5 роки.

Педагогічне кредо: «Щоб уникати помилок, треба набратися досвіду; щоб набратися досвіду, треба робити помилки».

Життєве кредо: «Всі перемоги починаються з перемоги над собою».

помічник вихователя:

КОНОПЛЯННІКОВА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

Стаж роботи 9 років.

Життєве кредо: «Важливо не те, як багато ми даємо, а як багато любові в це вкладаємо».

Поглиблене питання над яким працює група

1. «Розвиток пізнавальної активності дітей в процесі ознайомлення з природою».

2. «Формування, зміцнення та відновлення здоров'я дітей на основі здоров'язбережувальних технологій».

Колектив нашої групи, працюючи над реалізацією проблемних питань, багато уваги приділяє створенню предметно-ігрового, динамічного, розвивального середовища групи.

Ми не просто намагаємося наповнити осередки розвитку великою кількістю іграшок, а й зробити їх зручними, комфортними, затишними для дітей..

З метою зміцнення та збереження здоров'я дітей під час організації життєдіяльності дошкільників використовуємо різноманітні форми роботи: оздоровчі хвилинки, дихальну гімнастику, казкотерапію, кольоротерапію, аромотерапію, гімнастику пробудження.

Ми піклуємося про те, щоб дитсадок став для вихованців другою рідною домівкою: затишною, привабливою, цікавою.

Намагаємось створити для дітей позитивний мікроклімат в групі. Адже від цього залежить гарне самопочуття дитини, її бажання кожного ранку із задоволенням та радістю поспішати до дитячого садочка.

З повагою та любов’ю ставимося до кожної дитини, дбаємо про те, щоб діти отримували хороші знання і цікаві враження, зростали здоровими, радісними.

Велику подяку виносимо нашим батькам за допомогу і підтримку!