Ваш IP: 52.91.176.251

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Конкурс лепбуків з екологічного

виховання дошкільників

В рамках підготовки до педагогічної ради з теми «Сучасні підходи до формування природничо-екологічної компетенції дошкільників» 12 лютого у ЗДО №32 пройшов конкурс лепбуків.

Зимова фортеця

Вихованці і педагоги ЗДО №32 із задоволенням прийняли участь у конкурсі «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима». Багато снігу, фарб, емоцій – таким видався день, 29 січня, коли всі малюки взялися облаштовувати зимову фортецю. І вона вийшла веселою, яскравою, високою.

Різдвяні зустрічі

«Різдвяна зірка запалала – усю родиноньку зібрала»

Напередодні останнього свята Різдвяного циклу – Водохреща, у ЗДО №32 пройшло щорічне дійство «Різдвяні зустрічі».

Казка двері відчиняє,
з Новоріччям всіх вітає

Наприкінці грудня у ЗДО № 32 весело та яскраво пройшли новорічні свята і розваги. Діти були в захваті від незвичайних пригод у зимовому лісі, від зустрічі з казковими героями, Дідом Морозом.

«Святий Миколаю, до нас завітай»

19 грудня у ЗДО № 32 відбулося свято «Святий Миколаю, до нас завітай». Діти співали пісні, танцювали, декламували вірші про Миколая, грали в ігри, а ще переглянули повчальну виставу «Як Лісовичок навчив Вовчика бути добрим, щедрим».

Колективний перегляд занять

27 листопада у ЗДО № 32 з метою підготовки до педагогічної ради з питання «Формування статево-рольової поведінки  дітей в контексті реалізації завдань гендерного виховання» відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття «Хто я такий?» – вихователь середньої групи № 11 Євтодюк А.А. та сюжетно-рольової гри «День народження у ляльки» – вихователь молодшої групи №8 Іваницька Л.В.

Спортивне свято
«Козацькому роду нема переводу»

З метою збереження здоровя дітей, залучення їх до активних занять фізкультурою і спортом та закріплення знань про минуле українського козацтва у ЗДО №32  14, 15 та 21 листопада пройшли спортивні свята «Козацькому роду нема переводу».

Конкурс на кращий осередок ігрової діяльності
для дівчаток т
а хлопчиків (гендерне виховання)

З метою  збагачення розвивального середовища ЗДО з гендерного виховання дошкільників, підвищення фахової майстерності педагогів, обміну досвідом роботи, формування статево-рольової поведінки у дітей дошкільного віку у ЗДО № 32  12 листопада пройшов конкурс-огляд осередків ігрової діяльності для дівчаток та хлопчиків.

Свято рідної мови

9 листопада вихованці та педагоги ЗДО № 32 святкували День української писемності та мови. У всіх групах вихователі провели тематичні заняття, бесіди. Музичне свято «Буду я навчатись мови золотої» підкреслило надзвичайну мелодійність і душевність нашого скарбу – української мови.

Свято «Щедра осінь вже прийшла»

Традиційне свято Осені з піснями, віршами, танцями, іграми, конкурсами відзначали упродовж тижня з 29.10 по 02.11 малята ЗДО №32.

Цирк в гостях у малят

Хоча надворі похмура і холодна погода, у музичній залі ЗДО №32 гаряче і весело. Адже в гості до малят приїхав Цирк маленьких людей. Веселий клоун, дресирувальниці із звірятами та голубами принесли дітлахам радісний настрій і масу позитивних емоцій.

Осінній благодійний ярмарок

Чудового осіннього дня, 18 жовтня, велика дошкільна родина педагогів, батьків, дітей ЗДО №32 весело ярмаркувала. І чого тільки не було на цьому ярмарку: і щедрі плоди осені, і солодощі, і вироби ручної роботи, і сувеніри.

Психолого-педагогічний семінар-практикум
«Дівчатка та хлопчики: виховуємо по-різному»

18 жовтня 2018 року у ЗДО № 32 відбулося засідання семінару-практикуму для вихователів з питання «Дівчатка та хлопчики: виховуємо по-різному».

Фіксики в гостях у наших малят

Веселі Сімка та Нолик завітали у ЗДО № 32. Вони нагадали дошкільнятам про правила поведінки на дорозі, вдома, під час різних ситуацій. Наші малята закріпили свої знання з особистої безпеки, побачили можливі наслідки неправильної поведінки. Повчальна і цікава казочка театру «Диво» дуже сподобалася всім дітлахам.

1 вересня – День Знань

Новий навчальний рік у ЗДО №32 розпочався святковою атмосферою: різнокольоровими кульками, веселими дитячими посмішками, барвистими квітами.

Літо-літечко, любимо тебе

Насичене, цікаве, веселе життя у дошкільнят ЗДО №32 у літній період. Особливо радіють малюки яскравому сонечку, зеленій травичці, теплій водичці.