Ваш IP: 54.81.110.186
Сьогодні: 22-08-2018

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Літнє дозвілля
«Тато, мама, я – спортивна сім
я»

Чудового літнього дня, 13 червня, вихованці середніх груп № 3, 4, 5 ЗДО № 32 разом із своїми батьками прийняли участь у дозвіллі «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі.

Випускний бал

У нашому ЗДО №32 хвилююча і радісна подія – випускний бал! Це особливий день для всіх: дітей, працівників дитсадка, батьків. Ще вчора ми наших дошкільнят вважали малюками, а тепер вони вже дорослі і мають йти до школи.

Звіт гурткової роботи

Гурткова робота у закладі дошкільної освіти № 32 є популярною формою організації життєдіяльності дітей і становить невід’ємну частину освітнього процесу.

Інтерактивна форма роботи з педагогами
«Музично-педагогічна кав’ярня»

З метою підготовки до педагогічної ради, підвищення професійної майстерності та активізації знань вихователів про шляхи і способи розвитку творчої особистості дитини у ЗДО №32 проведена музично-педагогічна кав’ярня «Творчий педагог – творчі діти».

Міська спартакіада 2018 року

З метою формування здорової особистості дитини, прилучення до фізичної культури і спорту 25 квітня 2018 р. відбулась міська спартакіада серед закладів дошкільної освіти м. Рівного.

Тиждень безпеки дитини

З 23 по 27 квітня 2018 р. у ЗДО № 32  проведено Тиждень безпеки дитини. Метою Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було: поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; закріплення уявлень дітей про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного характеру та відпрацювання стереотипів поведінки дошкільників в умовах загрози та виникнення різних надзвичайних ситуацій.

Методичне об'єднання музичних
керівників ЗДО

24 квітня на базі ЗДО №32 відбулося засідання методичного об'єднання музичних керівників міста з теми «Музична гра як засіб засвоєння нових понять, нових дій».

«Зацвіло» Великоднє дерево

Напередодні світлого свята Христового Воскресіння дошкільнята всіх вікових груп ЗДО №32 прийняли участь в акції «Прикрасимо Великоднє дерево».

Вітаємо ЗДО № 32 з перемогою у конкурсі
«Зимова фортеця»

16.03.18 працівники «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради відвідали ЗДО № 32.

Дитячий конкурс читців поезії Т.Шевченка

Тарас Григорович Шевченко велика і невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Конкурс на кращий нетрадиційний
музичний інструмент

З метою збагачення ігрового розвивального середовища та в рамках підготовки до педагогічної ради з теми «Формування творчо обдарованої особистості дитини засобами музично-естетичного виховання» у ЗДО № 32 пройшов конкурс на кращий нетрадиційний музичний інструмент.

Найкреативніша зимова фортеця

З метою залучення дошкільнят до організованої рухової активності через рухливі ігри та зимові розваги у ЗДО №32 12 лютого було проведено завершальний етап будівництва зимової фортеці.

Різдвяні зустрічі

17 січня, напередодні свята Водохреща, у ЗДО №32 пройшло уже традиційне щорічне дійство «Різдвяні зустрічі». Воно зібрало у музичній залі дітей, їх родини та педколектив.

Новорічне свято

Весело та цікаво пройшли Новорічні свята для вихованців ЗДО №32. У святково прибраній залі, біля ошатно прикрашеної ялинки кожна група поринула у неповторну казкову подорож, яка була переповнена веселощами, чудесами, піснями, танцями, загадками та жартами.

Дозвілля

«Святий Миколай, до нас завітай»

У день світлого та довгоочікуваного для усіх дітей свята, 19 грудня у ДНЗ №32, педагоги організували для малечі дозвілля «Святий Миколай, до нас завітай».