Ваш IP: 34.237.124.210
Сьогодні: 25-02-2021

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Ялинка вогниками грає,

з Новим Роком всіх вітає.

Новий Рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного.

Тиждень фізкультури «Зимові розваги»

З метою формування у дітей інтересу до фізкультури і спорту, закріплення уявлень про здоровий спосіб життя, підвищення рухової активності у ЗДО №32 з 11.01 по 15.01.2021р. пройшов Тиждень фізкультури «Зимові розваги».

Всеукраїнський тиждень права
«Про права малятам треба знати,
а обов’язки не забувати!»

Про безпеку дбаємо –
правила дорожнього руху вивчаємо!

У ЗДО №32 з 23.11. по 27.11.2020 року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Метою заходу було закріпити з дітьми правила вуличного руху, прищепити розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, виховувати бережливе ставлення до свого життя.

Вчимося працювати онлайн

28 жовтня педагогічні працівники ЗДО №32 опановували програму GooglMeet для планування та проведення онлайн-заходів.

Педагогічний ринг «Мандрівка ІКТ-країною»

Уже ніхто не сумнівається у тому, що сучасний педагог має бути ІКТ – компетентним. Удосконалювати педагогічну компетентність у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, підвищувати інформаційну культуру, сприяти підвищенню рівня мотивації до оволодіння ІКТ  було головною метою педагогічного рингу «Мандрівка ІКТ - країною».

Спортивне свято-квест
«Козацькому роду нема переводу»

З 17 по 19 листопада у ЗДО пройшло спортивне свято-квест «Козацькому роду нема переводу».

Тиждень фізкультури

З 26 по 30 жовтня 2020 р. в нашому закладі пройшов Тиждень фізкультури під девізом "Чистота - запорука здоров'я".

Акція «Копійки рятують життя»

Наші дошкільнята та їх батьки охоче відгукнулися і взяли участь в акції «Копійки рятують життя», яку оголосив благодійний фонд «Скарбниця надії».

Заняття доброти

2 березня 2020 р. з метою формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин у ЗДО №32 було проведено ІІ Всеукраїнське заняття доброти «Тварини – наші друзі».

«Зима з весною зустрічаються»

17 лютого в ЗДО №32 відбулося музично-спортивне свято «Стрітення».

Воркшоп «Вводимо дитину
у чарівний світ мистецтва»

13 лютого музична зала ЗДО №32 перетворилася на справжню педагогічну майстерню.

Протипожежне тренування

11 лютого у ЗДО №32 відбулось позапланове протипожежне тренування.

Різдвяні зустрічі

Вже традиційно у чудові новорічно-різдвяні свята у ЗДО №32 проходить фестиваль колядок, щедрівок.

Як наші малята Новий рік зустрічали

Новорічні пісні й хороводи, запальні танці й щирі привітання, усміхнені батьки та радісні діти – таким особливим і неповторним було це Новорічне свято.

Дозвілля

«Святий Миколаю, до нас завітай»

У день світлого та довгоочікуваного для усіх дітей свята, 19 грудня у ЗДО №32, педагоги організували для малечі дозвілля «Святий Миколаю, до нас завітай».