Ваш IP: 3.215.182.81
Сьогодні: 07-04-2020

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Заняття доброти

2 березня 2020 р. з метою формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин у ЗДО №32 було проведено ІІ Всеукраїнське заняття доброти «Тварини – наші друзі».

«Зима з весною зустрічаються»

17 лютого в ЗДО №32 відбулося музично-спортивне свято «Стрітення».

Воркшоп «Вводимо дитину
у чарівний світ мистецтва»

13 лютого музична зала ЗДО №32 перетворилася на справжню педагогічну майстерню.

Протипожежне тренування

11 лютого у ЗДО №32 відбулось позапланове протипожежне тренування.

Різдвяні зустрічі

Вже традиційно у чудові новорічно-різдвяні свята у ЗДО №32 проходить фестиваль колядок, щедрівок.

Як наші малята Новий рік зустрічали

Новорічні пісні й хороводи, запальні танці й щирі привітання, усміхнені батьки та радісні діти – таким особливим і неповторним було це Новорічне свято.

Дозвілля

«Святий Миколаю, до нас завітай»

У день світлого та довгоочікуваного для усіх дітей свята, 19 грудня у ЗДО №32, педагоги організували для малечі дозвілля «Святий Миколаю, до нас завітай».

Науково-методичний семінар
для вихователів-методистів ЗДО

2листопада 2019 року у ЗДО №32 (директор Євтушок Л.В.) на високому рівні пройшов науково-методичний семінар для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти м. Рівне з теми «Співпраця ЗДО і родини: кроки до партнерства».

Свято «Щедра осінь вже прийшла»

У чудові осінні дні листопада у ЗДО №32 у всіх дошкільних групах пройшло свято «Щедра осінь вже прийшла».

Акція «Творимо добро разом»

Батьки та педагоги ЗДО №32 активно долучилися до благодійної акції і зібрали для вихованців Олександрійського притулку теплі речі, взуття. Дякуємо всім небайдужим батькам за розуміння і підтримку.

Переглянути фото

Осінній благодійний ярмарок

Вже традиційно, у чудовий осінній день, 17 жовтня, у ЗДО №32 пройшов осінній благодійний ярмарок. Весело ярмаркували батьки, педагоги, діти.

Нас вітають з перемогою

18.09.19 працівники «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради відвідали ЗДО № 32 з нагоди перемоги наших старших дошкільнят у міській спартакіаді.

Сяйвом сонця все залито,
      в нас гостює справжнє літо

Яскраве, тепле літечко - пора приємних емоцій, веселого відпочинку і оздоровлення для дітей.

Перше місце у міській спартакіаді

31 травня старші дошкільнята ЗДО № 32 довели, що вони найспритніші, найшвидкіші серед дошкільнят закладів дошкільної освіти міста, адже перемогли у міській спартакіаді.

Випускний бал

У нашому ЗДО № 32 хвилююча і радісна подія – випускний бал! Це особливий день для всіх: дітей, працівників дитсадка, батьків. Ще вчора ми наших дошкільнят вважали малюками, а тепер вони вже дорослі і мають йти до школи.

Перемога у спартакіаді

16 травня 2019 р. наші дошкільнята здобули перше місце у зональній спартакіаді серед закладів дошкільної освіти мікрорайону «Північний» і були нагороджені кубком, грамотою та медалями. Вітаємо нашу спортивну команду, інструктора з фізкультури Кравчук Ю.І. із перемогою. Так тримати!

Переглянути фото