31981

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Писанками прикрасили
Великоднє дерево

Вже традиційно напередодні світлого свята Христового Воскресіння дошкільнята всіх вікових груп ЗДО №32 прикрашають Великоднє дерево своїми мистецькими писанками. Спочатку вихованці разом з педагогами власноруч розмальовували заготовлені писанки, прикрашали їх різними техніками, орнаментами, а потім почепили на гілочки горобини.

Переглянути фото

Екологічна акція «Посади дерево»

10 квітня у ЗДО № 32 проходила акція «Посади дерево». Батьки вихованців радо відгукнулися на пропозицію і прийняли активну участь у висадці дерев.

Фестиваль ранкової зарядки
«Рух заради здоров’я» у З
ДО № 32

У рамках проведення фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у м. Рівне, 5 квітня 2019 р. о 8 год. 30 хв. у закладі дошкільної освіти № 32 Рівненської міської ради була проведена ранкова зарядка.

Методичне обєднання для
вихователів ЗДО з пізнавального
та екологічного розвитку дошкільників

3 квітня 2019 року на базі ЗДО №32 на високому рівні проведено засідання методичного об’єднання вихователів міста з теми: «Виховання любові до природи за творчістю В.О.Сухомлинського».

Акція «Птахів зустрічаємо
в рідному краю»

29 березня, напередодні Міжнародного дня птахів, у ЗДО №32 пройшла акція «Птахів зустрічаємо в рідному краю». Мета проведеного заходу – показати значення птахів у природі та житті людини, формувати у дошкільників та їх батьків бажання допомогати птахам, прищеплювати дітям любов до рідного краю, виховувати дбайливе ставлення до природи.

Конкурс городів на підвіконні
«Свій город у нас є»

Всі педагоги, діти, батьки прийняли активну участь у конкурсі городів на підвіконні.
Перглянути фотозвіт

До нас приїхав цирк

11 березня в гості до малят завітали клоуни Мішаня та Наталя з цирковою програмою «Наші ручки». Вони показали нашим дошкільнятам цікаві фокуси, дресированих курочку і кролика та подарували веселі посмішки, позитивні емоції, радість на цілий день.

Переглянути фото

Свято «Весна вітає маму»

У чудові першоберезневі дні наші малята запросили своїх мам, бабусь, сестричок до музичної зали. Вони привітали найрідніших із святом Весни.

Всеукраїнське заняття доброти
«Гуманне та відповідальне ставлення
до тварин»

01.03.2019 р. у ЗДО №32 з дітьми старшого дошкільного віку було проведено Всеукраїнське заняття доброти з теми «Тварини – наші друзі».

Музично-спортивне свято «Стрітення»

15 лютого в ЗДО №32 відбулося музично-спортивне свято«Стрітення». У цей день, за народним повір'ям, Зима зустрічається з Весною, і хто з них переможе, той і буде володарювати далі.

Спортивне свято «Тато, мама і я –
спортивна сім
я»

З 04.02 – 14.02.2019р. у ЗДО №32 на високому рівні пройшли спортивні свята «Тато, мама і я – спортивна сім’я» з теми «Цирк», які підготувала інструктор з фізкультури Кравчук Ю.І.

Конкурс лепбуків з екологічного

виховання дошкільників

В рамках підготовки до педагогічної ради з теми «Сучасні підходи до формування природничо-екологічної компетенції дошкільників» 12 лютого у ЗДО №32 пройшов конкурс лепбуків.

Зимова фортеця

Вихованці і педагоги ЗДО №32 із задоволенням прийняли участь у конкурсі «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима». Багато снігу, фарб, емоцій – таким видався день, 29 січня, коли всі малюки взялися облаштовувати зимову фортецю. І вона вийшла веселою, яскравою, високою.

Різдвяні зустрічі

«Різдвяна зірка запалала – усю родиноньку зібрала»

Напередодні останнього свята Різдвяного циклу – Водохреща, у ЗДО №32 пройшло щорічне дійство «Різдвяні зустрічі».

Казка двері відчиняє,
з Новоріччям всіх вітає

Наприкінці грудня у ЗДО № 32 весело та яскраво пройшли новорічні свята і розваги. Діти були в захваті від незвичайних пригод у зимовому лісі, від зустрічі з казковими героями, Дідом Морозом.

«Святий Миколаю, до нас завітай»

19 грудня у ЗДО № 32 відбулося свято «Святий Миколаю, до нас завітай». Діти співали пісні, танцювали, декламували вірші про Миколая, грали в ігри, а ще переглянули повчальну виставу «Як Лісовичок навчив Вовчика бути добрим, щедрим».