Ваш IP: 75.101.243.64
Сьогодні: 05-12-2020

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Спортивне свято-квест
«Козацькому роду нема переводу»

З 17 по 19 листопада у ЗДО пройшло спортивне свято-квест «Козацькому роду нема переводу».

Тиждень фізкультури

З 26 по 30 жовтня 2020 р. в нашому закладі пройшов Тиждень фізкультури під девізом "Чистота - запорука здоров'я".

Акція «Копійки рятують життя»

Наші дошкільнята та їх батьки охоче відгукнулися і взяли участь в акції «Копійки рятують життя», яку оголосив благодійний фонд «Скарбниця надії».

Заняття доброти

2 березня 2020 р. з метою формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин у ЗДО №32 було проведено ІІ Всеукраїнське заняття доброти «Тварини – наші друзі».

«Зима з весною зустрічаються»

17 лютого в ЗДО №32 відбулося музично-спортивне свято «Стрітення».

Воркшоп «Вводимо дитину
у чарівний світ мистецтва»

13 лютого музична зала ЗДО №32 перетворилася на справжню педагогічну майстерню.

Протипожежне тренування

11 лютого у ЗДО №32 відбулось позапланове протипожежне тренування.

Різдвяні зустрічі

Вже традиційно у чудові новорічно-різдвяні свята у ЗДО №32 проходить фестиваль колядок, щедрівок.

Як наші малята Новий рік зустрічали

Новорічні пісні й хороводи, запальні танці й щирі привітання, усміхнені батьки та радісні діти – таким особливим і неповторним було це Новорічне свято.

Дозвілля

«Святий Миколаю, до нас завітай»

У день світлого та довгоочікуваного для усіх дітей свята, 19 грудня у ЗДО №32, педагоги організували для малечі дозвілля «Святий Миколаю, до нас завітай».

Науково-методичний семінар
для вихователів-методистів ЗДО

2листопада 2019 року у ЗДО №32 (директор Євтушок Л.В.) на високому рівні пройшов науково-методичний семінар для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти м. Рівне з теми «Співпраця ЗДО і родини: кроки до партнерства».

Свято «Щедра осінь вже прийшла»

У чудові осінні дні листопада у ЗДО №32 у всіх дошкільних групах пройшло свято «Щедра осінь вже прийшла».

Акція «Творимо добро разом»

Батьки та педагоги ЗДО №32 активно долучилися до благодійної акції і зібрали для вихованців Олександрійського притулку теплі речі, взуття. Дякуємо всім небайдужим батькам за розуміння і підтримку.

Переглянути фото

Осінній благодійний ярмарок

Вже традиційно, у чудовий осінній день, 17 жовтня, у ЗДО №32 пройшов осінній благодійний ярмарок. Весело ярмаркували батьки, педагоги, діти.

Нас вітають з перемогою

18.09.19 працівники «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради відвідали ЗДО № 32 з нагоди перемоги наших старших дошкільнят у міській спартакіаді.

Сяйвом сонця все залито,
      в нас гостює справжнє літо

Яскраве, тепле літечко - пора приємних емоцій, веселого відпочинку і оздоровлення для дітей.