Ваш IP: 54.234.233.48
Сьогодні: 21-02-2018

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Найкреативніша зимова фортеця

З метою залучення дошкільнят до організованої рухової активності через рухливі ігри та зимові розваги у ЗДО №32 12 лютого було проведено завершальний етап будівництва зимової фортеці.

Різдвяні зустрічі

17 січня, напередодні свята Водохреща, у ЗДО №32 пройшло уже традиційне щорічне дійство «Різдвяні зустрічі». Воно зібрало у музичній залі дітей, їх родини та педколектив.

Новорічне свято

Весело та цікаво пройшли Новорічні свята для вихованців ЗДО №32. У святково прибраній залі, біля ошатно прикрашеної ялинки кожна група поринула у неповторну казкову подорож, яка була переповнена веселощами, чудесами, піснями, танцями, загадками та жартами.

Дозвілля

«Святий Миколай, до нас завітай»

У день світлого та довгоочікуваного для усіх дітей свята, 19 грудня у ДНЗ №32, педагоги організували для малечі дозвілля «Святий Миколай, до нас завітай».

Підготовка до педагогічної ради

Готуючись до педагогічної ради з теми «Компетентнісний підхід до реалізації завдань економічного виховання дошкільників» у ДНЗ №32 організовано та проведено ряд заходів, а саме: семінар-практикум з питання: «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку», брейн-ринг «Формування економічної культури дошкільників в умовах сьогодення», конкурс дидактичних посібників з економічного виховання, колективний перегляд занять тематичного циклу «Маленькі таємниці великої економіки»: інтегрованого заняття у старшій групі №8 з теми «Сімейна економіка» (вихователь Головатюк В.О.) та сюжетно-рольової гри «Міні-маркет» у старшій групі №6 (вихователь Ковальчук М.О. ).

Спортивне свято «Козацькі забави»

З метою збереження здоров’я дітей, загартування їх організму та виховання інтересу до народних звичаїв та традицій у ДНЗ №32 було проведено спортивне свято «Козацькі забави».

У ДНЗ №32 святкували свій 45-річний ювілей

Радісну подію відзначили 23 листопада 2017р. у дошкільному навчальному закладі №32 «Зірочка» Рівненської міської ради – 45 років з дня заснування. Ювілей дитсадка – це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, посмішок, сміху, танців.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою популяризації знань правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків, активізації роботи з попередження дорожньо-транспортного травматизму, проведення широкої роз’яснювальної та агітаційно-масової роботи серед дітей та батьків щодо дотримання правил дорожнього руху у ДНЗ №32 був запланований і проведений Тиждень безпеки дорожнього руху з 13.11.2017р. – 19.11.2017р.

Свято «Осінь чарівна прийшла»

З 25 по 30 жовтня у ДНЗ №32 завітала Королева Осінь. У святково прикрашеній залі на неї чекали малюки.
          Поринаючи в осінню святкову атмосферу, діти всіх груп гарно розповідали вірші, виконували мелодійні пісеньки, веселі таночки та інсценували пригоди, які трапилися з Гарбузовою родиною.

Благодійний осінній ярмарок

В чудовий осінній день, 19 жовтня, колектив дошкільного навчального закладу №32 та батьки вихованців організували і провели осінній благодійний ярмарок. Господарі та гості вправно потрудилися над тим, аби подивувати всіх присутніх своїми врожаями, смаколиками, ручними виробами та фантазією.

Свято з нагоди Дня українського козацтва

Напередодні Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України у ДНЗ №32 пройшло музичне свято «Козацькому роду нема переводу».

Веукраїнський день дошкілля

Разом з освітянами м.Рівне та Рівненської області на святкуванні Всеукраїнського дня дошкілля у м.Києві побували завідувач ДНЗ №32 Євтушок Л.В. та вихователь-методист Зень Галина Степанівна.

1 вересня – День Знань

Ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців першовересневий ранок, запрошуючи їх до дитячого садочка на свято до Дня Знань.

Літо-літечко

В літній період у дошкільному навчальному закладі №32 діє гнучкий режим з максимальним перебуванням дітей на свіжому повітрі.

День захисту дітей

Сьогодні день дитинства - гарне свято!

І мирне сонечко згори нам шле привіт.

Пісень і радості, та щастя так багато...

Цей гарний день святкує цілий світ!

Випускний бал

30, 31 травня та 1 червня у ДНЗ №32 пройшли випускні ранки. Урочиста яскрава музична зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики у краватках. Цими днями ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.