Ваш IP: 35.172.201.102
Сьогодні: 10-12-2018

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Колективний перегляд занять

27 листопада у ЗДО № 32 з метою підготовки до педагогічної ради з питання «Формування статево-рольової поведінки  дітей в контексті реалізації завдань гендерного виховання» відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття «Хто я такий?» – вихователь середньої групи № 11 Євтодюк А.А. та сюжетно-рольової гри «День народження у ляльки» – вихователь молодшої групи №8 Іваницька Л.В.

Спортивне свято
«Козацькому роду нема переводу»

З метою збереження здоровя дітей, залучення їх до активних занять фізкультурою і спортом та закріплення знань про минуле українського козацтва у ЗДО №32  14, 15 та 21 листопада пройшли спортивні свята «Козацькому роду нема переводу».

Конкурс на кращий осередок ігрової діяльності
для дівчаток т
а хлопчиків (гендерне виховання)

З метою  збагачення розвивального середовища ЗДО з гендерного виховання дошкільників, підвищення фахової майстерності педагогів, обміну досвідом роботи, формування статево-рольової поведінки у дітей дошкільного віку у ЗДО № 32  12 листопада пройшов конкурс-огляд осередків ігрової діяльності для дівчаток та хлопчиків.

Свято рідної мови

9 листопада вихованці та педагоги ЗДО № 32 святкували День української писемності та мови. У всіх групах вихователі провели тематичні заняття, бесіди. Музичне свято «Буду я навчатись мови золотої» підкреслило надзвичайну мелодійність і душевність нашого скарбу – української мови.

Свято «Щедра осінь вже прийшла»

Традиційне свято Осені з піснями, віршами, танцями, іграми, конкурсами відзначали упродовж тижня з 29.10 по 02.11 малята ЗДО №32.

Цирк в гостях у малят

Хоча надворі похмура і холодна погода, у музичній залі ЗДО №32 гаряче і весело. Адже в гості до малят приїхав Цирк маленьких людей. Веселий клоун, дресирувальниці із звірятами та голубами принесли дітлахам радісний настрій і масу позитивних емоцій.

Осінній благодійний ярмарок

Чудового осіннього дня, 18 жовтня, велика дошкільна родина педагогів, батьків, дітей ЗДО №32 весело ярмаркувала. І чого тільки не було на цьому ярмарку: і щедрі плоди осені, і солодощі, і вироби ручної роботи, і сувеніри.

Психолого-педагогічний семінар-практикум
«Дівчатка та хлопчики: виховуємо по-різному»

18 жовтня 2018 року у ЗДО № 32 відбулося засідання семінару-практикуму для вихователів з питання «Дівчатка та хлопчики: виховуємо по-різному».

Фіксики в гостях у наших малят

Веселі Сімка та Нолик завітали у ЗДО № 32. Вони нагадали дошкільнятам про правила поведінки на дорозі, вдома, під час різних ситуацій. Наші малята закріпили свої знання з особистої безпеки, побачили можливі наслідки неправильної поведінки. Повчальна і цікава казочка театру «Диво» дуже сподобалася всім дітлахам.

1 вересня – День Знань

Новий навчальний рік у ЗДО №32 розпочався святковою атмосферою: різнокольоровими кульками, веселими дитячими посмішками, барвистими квітами.

Літо-літечко, любимо тебе

Насичене, цікаве, веселе життя у дошкільнят ЗДО №32 у літній період. Особливо радіють малюки яскравому сонечку, зеленій травичці, теплій водичці.

Літнє дозвілля
«Тато, мама, я – спортивна сім
я»

Чудового літнього дня, 13 червня, вихованці середніх груп № 3, 4, 5 ЗДО № 32 разом із своїми батьками прийняли участь у дозвіллі «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі.

Випускний бал

У нашому ЗДО №32 хвилююча і радісна подія – випускний бал! Це особливий день для всіх: дітей, працівників дитсадка, батьків. Ще вчора ми наших дошкільнят вважали малюками, а тепер вони вже дорослі і мають йти до школи.

Звіт гурткової роботи

Гурткова робота у закладі дошкільної освіти № 32 є популярною формою організації життєдіяльності дітей і становить невід’ємну частину освітнього процесу.

Інтерактивна форма роботи з педагогами
«Музично-педагогічна кав’ярня»

З метою підготовки до педагогічної ради, підвищення професійної майстерності та активізації знань вихователів про шляхи і способи розвитку творчої особистості дитини у ЗДО №32 проведена музично-педагогічна кав’ярня «Творчий педагог – творчі діти».