Ваш IP: 35.172.201.102

Foto-psih

Практичний психолог

ТАШКАЛЮК МАРІЯ ІВАНІВНА

Освіта: вища педагогічна. Закінчила Рівненський державний гуманітрний університет 2008р. Загальний стаж роботи у дошкільній освіті 10 років. Кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії".

Життєве кредо: "Жодне бажання не дається тобі окремо від сили, здатної його здійснити".

Практичний психолог в садочку супроводжує освітній процес і створює всі умови для всебічного комфортного і гармонійного розвитку дошкільнят, приділяє увагу адаптації дітей до нових умов життя, вивченню індивідуальних особливостей дітей, формуванню і збереженню психологічного здоров'я дошкільників.

Instructor phys cult

Інструктор з фізичної культури

КРАВЧУК ЮЛІЯ ІВАНІВНА

Освіта: У 2011 р. закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний університет за спеціальністю «Фізичний реабілітолог, викладач фізичного виховання» та здобула кваліфікацію «спеціаліст». Стаж роботи у дошкільній освіті – 3 роки.

Педагогічне кредо: «Знай дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини».

Життєве кредо: «Крізь терни – до зірок».

Music ker

Музичний керівник
ПОЛЬОВА ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА

Освіта: У 2015 р. закінчила РМУ РДГУ (Рівненське музичне училище Рівненського державного гуманітарного університету) за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію «Викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів». З 2015 р. навчається у РДГУ. Стаж роботи у дошкільній освіті – 3 роки.

Педагогічне кредо: «Власна дитяча творчість, навіть найпростіша, власні дитячі знахідки, навіть найскромніші, власні дитячі думки, навіть найнаївніші – ось що створює атмосферу радості, формує особистість, виховує людяність, стимулює розвиток творчих здібностей». (К. Орф)

Життєве кредо: «Стався до людей так, як ти хочеш щоб ставились до тебе. Допомагай людям настільки, наскільки ти хочеш отримати віддачу від них».

Керівник гуртка англійської мови

КОХАНЕВИЧ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

Освіта: У 2009 р. закінчила Рівненський інститут слов'янознавства за спеціальністю "Філолог, викладач англійської та словацької мов", кваліфікація «спеціаліст». Педагогічний стаж - 9 років.

Педагогічне кредо: «Дитина - це вогник, який завдяки твоїй любові та вірі стане факелом. Робота педагога - це відповідальна наполеглива праця і серце, віддане дітям».

Життєве кредо: «Віра в свої сили, любов до життя, наполеглива праця - запорука успіху».

Komirnyk

Комірник

КОВАЛЬЧУК ВІРА ВОЛОДИМИРІВНА

Стаж роботи 20 років.

Harchoblock

Працівники харчоблоку

Шеф-кухар Тивончук Галина Євгенівна, кухарі Балабат Наталія Петрівна, Мокрик Ольга Вікторівна, підсобні працівники Маринич Марія Василівна, Шворак Марія Миколаївна.

Washing-1 Машиніст з прання білизни

ЯКОВЕЦЬ АЛЛА АНАТОЛІЇВНА