Ваш IP: 52.205.167.104

Наш колектив

Практичний психолог
НОСТЕР ЄВГЕНІЯ ВІКТОРІВНА

Освіта: У 2017 р. закінчила Житомирський державний університет ім. Івана Франка за спеціальністю" Психологія" та здобула кваліфікацію психолог. Педагогічного стажу в педагогічного в дошкільній освіті немає. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.

Життєве кредо: "Бути людиною у всьому і завжди, та ніколи не забувати ким ти був до того ким став».
Педагогічне кредо: "Доброзичливе відношення до людей, компетентність і творчий підхід в роботі, постійний розвиток себе як особистості".

Освіта: У 2017 р. закінчила РДГУ  спеціальність " Вчитель музичного мистецтва". Стаж роботи у дошкільній освіті - 4 роки. Кваліфікаційна категорія друга категорія.

Педагогічне кредо:

Життєве кредо:

ШУМСЬКА СВІТЛАНА ВІТАЛІЇВНА
Музичний керівник
ГОДУНКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Освіта: ВСП «Дубенський фаховий коледж РДГУ», спеціальність «Музичне мистецтво». На даний час навчається в РДГУ спеціальність"Музичне мистецтво". Кваліфікаційна категорія - молодший спеціаліст .

Педагогічне кредо: «Вчитись важко, а навчитись ще важче, але не мусиш зупинятись ти, як дітям віддаси усе найкраще, то й сам сягнеш нової висоти».

Життєве кредо: «Впевненість - це магніт який буде притягувати до Вас людей».

Інструктор з фізкультури
БОНДАР НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

Освіта: У 2009 р. закінчила РДГУ за спеціальністю «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку, практичного психолога закладу освіти. Стаж роботи у дошкільній освіті – 3 роки. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.

Педагогічне кредо: «Оптимізм перемагає все».

Життєве кредо: «Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому».

Керівник гуртка англійської мови
Кравець Валентина Анатоліївна

Освіта: У 2013 р.закінчила РДГУ за спеціальністю "Викладач англійської мови". Стаж роботи у дошкільній освіті - 13 р. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст

Педагогічне кредо: "Щоб мати право навчати інших, потрібно завжди навчатися самому"

Життєве кредо:" Розвивати навички, які розштрюють можливість"

Сестра медична старша
МАЙСТРУК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА

Освіта: У 2002 р. закінчила з відзнакою Костопільський медичний коледж за спеціальністю "Фельдшер-акушер", кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії». Стаж роботи - 19 років.

Життєве кредо: «Невдача - це просто можливість почати все знову, але вже більш мудро».

Komirnyk

Комірник
КОВАЛЬЧУК ВІРА ВОЛОДИМИРІВНА

Освіта: У 1995 р. закінчила Рівненський кооперативний технікум за спеціальністю "Бухгалтерський облік і аудит". Стаж роботи - 23 роки.

Життєве кредо: "Завжди вір у себе, тому що якщо ти не повіриш, то хто інший повірить?"

Harchoblock

Працівники харчоблоку

Шеф-кухар Тивончук Галина Євгенівна, кухарі Балабат Наталія Петрівна, Мокрик Ольга Вікторівна, підсобні працівники Маринич Марія Василівна, Шворак Марія Миколаївна.

Washing-1 Машиніст з прання білизни
ЯКОВЕЦЬ АЛЛА АНАТОЛІЇВНА