Ваш IP: 54.92.153.90

Foto-psih

Практичний психолог

ТАШКАЛЮК МАРІЯ ІВАНІВНА

Освіта: вища педагогічна. Закінчила Рівненський державний гуманітрний університет 2008р. Загальний стаж роботи у дошкільній освіті 9 років. Кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії".

Життєве кредо: "Жодне бажання не дається тобі окремо від сили, здатної його здійснити".

Практичний психолог в садочку супроводжує навчально-освітній процес і створює всі умови для всебічного комфортного і гармонійного розвитку дошкільнят, приділяє увагу адаптації дітей до нових умов життя, вивченню індивідуальних особливостей дітей, формуванню  і збереженню психологічного здоров'я дошкільників.

Instructor phys cult

Інструктор з фізичної культури

КРАВЧУК ЮЛІЯ ІВАНІВНА

Освіта: У 2011 р. закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний університет за спеціальністю «Фізичний реабілітолог, викладач фізичного виховання» та здобула кваліфікацію «спеціаліст». Стаж роботи у дошкільній освіті – 3 роки.

Педагогічне кредо: «Знай дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини».

Життєве кредо: «Крізь терни – до зірок».

Music ker

Музичний керівник
ПОЛЬОВА ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА

Освіта: У 2015 р. закінчила РМУ РДГУ (Рівненське музичне училище Рівненського державного гуманітарного університету) за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію «Викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів». З 2015 р. навчається у РДГУ. Стаж роботи у дошкільній освіті – 2 роки.

Педагогічне кредо: «Власна дитяча творчість, навіть найпростіша, власні дитячі знахідки, навіть найскромніші, власні дитячі думки, навіть найнаївніші – ось що створює атмосферу радості, формує особистість, виховує людяність, стимулює розвиток творчих здібностей». (К. Орф)

Життєве кредо: «Стався до людей так, як ти хочеш щоб ставились до тебе. Допомагай людям настільки, наскільки ти хочеш отримати віддачу від них».

Ker gurt engl

Керівник гуртка англійської мови

КРУГЛА АЛІНА ВІТАЛІЇВНА

Освіта: У 2006 р. закінчила Національний університет «Острозька академія», кваліфікація «спеціаліст». Педагогічний стаж - 8 років.

Педагогічне кредо: «Педагогічна майстерність – як огранка діаманта: чим ретельніше та заповзятіше працюєш, тим більших успіхів на педагогічній ниві досягнеш, чим якісніша огранка, тим дорожчий діамант».

Життєве кредо: «Працюй, вчись, розвивайся та будь краще, ніж учора».

Kastel

Кастелянка

КОСЯНЧУК МАРІЯ ГЕОРГІЇВНА

Стаж роботи 4 роки.

Komirnyk

Комірник

КОВАЛЬЧУК ВІРА ВОЛОДИМИРІВНА

Стаж роботи 19 років.

Harchoblock

Працівники харчоблоку

Шеф-кухар Тивончук Галина Євгенівна, кухарі Балабат Наталія Петрівна, Мокрик Ольга Вікторівна, підсобні працівники Маринич Марія Василівна, Шворак Марія Миколаївна.

Washing-1

Машиніст з прання білизни