Ваш IP: 3.238.173.209

Наш колектив

Практичний психолог
МИКОЛАЙЧУК ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Освіта: вища . У 2020 р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, отримала ступінь "магістр" за спеціальністю "Психолог , викладач психології".  Стаж роботи - 1 рік.

Життєве кредо: "Єдиною межею наших завтрашніх звершень стануть наші сьогоднішні сумніви”.

Педагогічне кредо:«Знай, люби, розумій, поважай

Практичний психолог в садочку супроводжує освітній процес і створює всі умови для всебічного комфортного і гармонійного розвитку дошкільнят, приділяє увагу адаптації дітей до нових умов життя, вивченню індивідуальних особливостей дітей, формуванню і збереженню психологічного здоров'я дошкільників.

Music ker

Музичний керівник
ПОЛЬОВА ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА

Освіта: У 2015 р. закінчила РМУ РДГУ (Рівненське музичне училище Рівненського державного гуманітарного університету) за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію «Викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів». З 2015 р. навчається у РДГУ. Стаж роботи у дошкільній освіті – 5 років.

Педагогічне кредо: «Власна дитяча творчість, навіть найпростіша, власні дитячі знахідки, навіть найскромніші, власні дитячі думки, навіть найнаївніші – ось що створює атмосферу радості, формує особистість, виховує людяність, стимулює розвиток творчих здібностей». (К. Орф)

Життєве кредо: «Стався до людей так, як ти хочеш щоб ставились до тебе. Допомагай людям настільки, наскільки ти хочеш отримати віддачу від них».

Інструктор з фізкультури
БОНДАР НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

Освіта: У 2009 р. закінчила РДГУ за спеціальністю «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку, практичного психолога закладу освіти. Стаж роботи у дошкільній освіті – 2 роки.

Педагогічне кредо: «Оптимізм перемагає все».

Життєве кредо: «Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому».

Сестра медична старша
МАЙСТРУК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА

Освіта: У 2002 р. закінчила з відзнакою Костопільський медичний коледж за спеціальністю "Фельдшер-акушер", кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії». Стаж роботи - 18 років.

Життєве кредо: «Невдача - це просто можливість почати все знову, але вже більш мудро».

Komirnyk

Комірник
КОВАЛЬЧУК ВІРА ВОЛОДИМИРІВНА

Освіта: У 1995 р. закінчила Рівненський кооперативний технікум за спеціальністю "Бухгалтерський облік і аудит". Стаж роботи - 22 роки.

Життєве кредо: "Завжди вір у себе, тому що якщо ти не повіриш, то хто інший повірить?"

Harchoblock

Працівники харчоблоку

Шеф-кухар Тивончук Галина Євгенівна, кухарі Балабат Наталія Петрівна, Мокрик Ольга Вікторівна, підсобні працівники Маринич Марія Василівна, Шворак Марія Миколаївна.

Washing-1 Машиніст з прання білизни
ЯКОВЕЦЬ АЛЛА АНАТОЛІЇВНА