Ваш IP: 3.226.251.81

Foto-psih

Практичний психолог
ТАШКАЛЮК МАРІЯ ІВАНІВНА

Освіта: вища педагогічна. Закінчила Рівненський державний гуманітрний університет 2008р. Загальний стаж роботи у дошкільній освіті 10 років. Кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії".

Життєве кредо: "Жодне бажання не дається тобі окремо від сили, здатної його здійснити".

Практичний психолог в садочку супроводжує освітній процес і створює всі умови для всебічного комфортного і гармонійного розвитку дошкільнят, приділяє увагу адаптації дітей до нових умов життя, вивченню індивідуальних особливостей дітей, формуванню і збереженню психологічного здоров'я дошкільників.

Instructor phys cult

Інструктор з фізичної культури
КРАВЧУК ЮЛІЯ ІВАНІВНА

Освіта: У 2011 р. закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний університет за спеціальністю «Фізичний реабілітолог, викладач фізичного виховання» та здобула кваліфікацію «спеціаліст ІІ категорії». Стаж роботи у дошкільній освіті – 4 роки.

Педагогічне кредо: «Знай дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини».

Життєве кредо: «Крізь терни – до зірок».

Music ker

Музичний керівник
ПОЛЬОВА ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА

Освіта: У 2015 р. закінчила РМУ РДГУ (Рівненське музичне училище Рівненського державного гуманітарного університету) за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію «Викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів». З 2015 р. навчається у РДГУ. Стаж роботи у дошкільній освіті – 3 роки.

Педагогічне кредо: «Власна дитяча творчість, навіть найпростіша, власні дитячі знахідки, навіть найскромніші, власні дитячі думки, навіть найнаївніші – ось що створює атмосферу радості, формує особистість, виховує людяність, стимулює розвиток творчих здібностей». (К. Орф)

Життєве кредо: «Стався до людей так, як ти хочеш щоб ставились до тебе. Допомагай людям настільки, наскільки ти хочеш отримати віддачу від них».

Керівник гуртка англійської мови
КОХАНЕВИЧ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

Освіта: У 2009 р. закінчила Рівненський інститут слов'янознавства за спеціальністю "Філолог, викладач англійської та словацької мов", кваліфікація «спеціаліст». Педагогічний стаж - 9 років.

Педагогічне кредо: «Дитина - це вогник, який завдяки твоїй любові та вірі стане факелом. Робота педагога - це відповідальна наполеглива праця і серце, віддане дітям».

Життєве кредо: «Віра в свої сили, любов до життя, наполеглива праця - запорука успіху».

Керівник гуртка "Малятко здоров'ятко"
ПОПАДИНЕЦЬ НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Освіта: У 2015 р. закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. С. Дем'янчука за спеціальністю "Фізична реабілітація", кваліфікація «спеціаліст».

Педагогічне кредо: «Якщо ви володієте знанням, дайте іншим заплити від нього свої світильники».

Життєве кредо: «Добрі наміри важливіші за добрі справи».

Сестра медична старша
МАЙСТРУК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА

Освіта: У 2002 р. закінчила з відзнакою Костопільський медичний коледж за спеціальністю "Фельдшер-акушер", кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії». Стаж роботи - 16 років.

Життєве кредо: «Невдача - це просто можливість почати все знову, але вже більш мудро».

Komirnyk

Комірник
КОВАЛЬЧУК ВІРА ВОЛОДИМИРІВНА

Освіта: У 1995 р. закінчила Рівненський кооперативний технікум за спеціальністю "Бухгалтерський облік і аудит". Стаж роботи - 20 років.

Життєве кредо: "Завжди вір у себе, тому що якщо ти не повіриш, то хто інший повірить?"

Harchoblock

Працівники харчоблоку

Шеф-кухар Тивончук Галина Євгенівна, кухарі Балабат Наталія Петрівна, Мокрик Ольга Вікторівна, підсобні працівники Маринич Марія Василівна, Шворак Марія Миколаївна.

Washing-1 Машиніст з прання білизни
ЯКОВЕЦЬ АЛЛА АНАТОЛІЇВНА