Ваш IP: 3.235.42.157

Наш колектив

Музичний керівник
КАЧАНОВСЬКА МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

У 2021 р. закінчила Рівненський музичний фаховий коледж. Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст". Педагогічний стаж - 1 рік.
Життєве кредо: "Будь добрим до ближнього і добро повернеться до тебе".
Педагогічне кредо: "Віддай дитині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом".

Музичний керівник
ПРИМАК ОЛЕКСАНДРА ІВАНІВНА

У 2009 р. закінчила Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Музика", здобула кваліфікацію викладач методики музичного виховання, вчитель музики. Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст першої категорії". Педагогічний стаж - 14 років.
Життєве кредо: "Дивись вперед з надією, назад - з вдячністю, вгору - з вірою, навкруги - з любов'ю". (Східна мудрість)
Педагогічне кредо: "Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнку, фантазії, творчості". (В. Сухомлинський)

Інструктор з фізкультури
БОНДАР НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

Освіта: У 2009 р. закінчила РДГУ за спеціальністю «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку, практичного психолога закладу освіти. Стаж роботи у дошкільній освіті – 4 роки. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії.

Педагогічне кредо: «Оптимізм перемагає все».

Життєве кредо: «Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому».

БОНДАР ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА

Освіта: У 2010 р. закінчила МЕГУ ім. ак. С. Дем'янчука за спеціальністю «Практичний психолог, соціальний педагог» та здобула кваліфікацію практичного психолога та соціального педагога. Стаж роботи у дошкільній освіті – 1 рік. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.

Педагогічне кредо: «Свобода та любов - найбільші цінності в житті людини».

Життєве кредо: «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими».

Керівник гуртка англійської мови
КРАВЕЦЬ ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА

Освіта: У 2013 р.закінчила РДГУ за спеціальністю "Викладач англійської мови". Стаж роботи у дошкільній освіті - 15 років. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.

Педагогічне кредо: "Щоб мати право навчати інших, потрібно завжди навчатися самому"

Життєве кредо:" Розвивати навички, які розштрюють можливість"

Сестра медична старша
МАЙСТРУК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА

Освіта: У 2002 р. закінчила з відзнакою Костопільський медичний коледж за спеціальністю "Фельдшер-акушер", кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії». Стаж роботи - 21 рік.

Життєве кредо: «Невдача - це просто можливість почати все знову, але вже більш мудро».

Komirnyk

Комірник
КОВАЛЬЧУК ВІРА ВОЛОДИМИРІВНА

Освіта: У 1995 р. закінчила Рівненський кооперативний технікум за спеціальністю "Бухгалтерський облік і аудит". Стаж роботи - 26 років.

Життєве кредо: "Завжди вір у себе, тому що якщо ти не повіриш, то хто інший повірить?"

Harchoblock

Працівники харчоблоку

Шеф-кухар Тивончук Галина Євгенівна, кухарі Балабат Наталія Петрівна, Мокрик Ольга Вікторівна, підсобні працівники Маринич Марія Василівна, Шворак Марія Миколаївна.

Washing-1 Машиніст з прання білизни
ЯКОВЕЦЬ АЛЛА АНАТОЛІЇВНА