^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

2541689
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Попередній тиждень
За весь час
229
1216
7708
4685
2541689

Ваш IP: 75.101.243.64
Сьогодні: 05-12-2020

Наш колектив

Практичний психолог
КУХНОВЕЦЬ ЛЮБОВ ПЕТРІВНА

Освіта: вища педагогічна. У 2018 р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, отримала ступінь "бакалавр" за спеціальністю "Вихователь дітей дошкільного віку, практичний психолог закладів дошкільної освіти". На даний час навчається на магістратурі в РДГУ. Стаж роботи - 1 рік.

Життєве кредо: "Не обіцяй добро чинити людям, а просто, якщо можеш, то зроби”.

Педагогічне кредо:«Люби дитину, вір у неї, знай, розумій її

Практичний психолог в садочку супроводжує освітній процес і створює всі умови для всебічного комфортного і гармонійного розвитку дошкільнят, приділяє увагу адаптації дітей до нових умов життя, вивченню індивідуальних особливостей дітей, формуванню і збереженню психологічного здоров'я дошкільників.

Music ker

Музичний керівник
ПОЛЬОВА ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА

 Освіта: У 2015 р. закінчила РМУ РДГУ (Рівненське музичне училище Рівненського державного гуманітарного університету) за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію «Викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів». З 2015 р. навчається у РДГУ. Стаж роботи у дошкільній освіті – 5 років.

Педагогічне кредо: «Власна дитяча творчість, навіть найпростіша, власні дитячі знахідки, навіть найскромніші, власні дитячі думки, навіть найнаївніші – ось що створює атмосферу радості, формує особистість, виховує людяність, стимулює розвиток творчих здібностей». (К. Орф)

Життєве кредо: «Стався до людей так, як ти хочеш щоб ставились до тебе. Допомагай людям настільки, наскільки ти хочеш отримати віддачу від них».

Інструктор з фізкультури
ПОПАДИНЕЦЬ НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Освіта: У 2015 р. закінчила Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. С. Дем'янчука за спеціальністю "Фізична реабілітація", кваліфікація «спеціаліст». Стаж педагогічної роботи - 1 рік.

Педагогічне кредо: «Якщо ви володієте знанням, дайте іншим заплити від нього свої світильники».

Життєве кредо: «Добрі наміри важливіші за добрі справи».

Сестра медична старша
МАЙСТРУК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА

Освіта: У 2002 р. закінчила з відзнакою Костопільський медичний коледж за спеціальністю "Фельдшер-акушер", кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії». Стаж роботи - 18 років.

Життєве кредо: «Невдача - це просто можливість почати все знову, але вже більш мудро».

Komirnyk

Комірник
КОВАЛЬЧУК ВІРА ВОЛОДИМИРІВНА

Освіта: У 1995 р. закінчила Рівненський кооперативний технікум за спеціальністю "Бухгалтерський облік і аудит". Стаж роботи - 22 роки.

Життєве кредо: "Завжди вір у себе, тому що якщо ти не повіриш, то хто інший повірить?"

Harchoblock

 Працівники харчоблоку

Шеф-кухар Тивончук Галина Євгенівна, кухарі Балабат Наталія Петрівна, Мокрик Ольга Вікторівна, підсобні працівники Маринич Марія Василівна, Шворак Марія Миколаївна.

Washing-1 Машиніст з прання білизни
ЯКОВЕЦЬ АЛЛА АНАТОЛІЇВНА

Copyright © 2013. ЗДО №32 Рівне Rights Reserved.