Ваш IP: 35.172.201.102
Сьогодні: 10-12-2018

Правова освіта дітей дошкільного віку
та їхніх батьків: системний підхід

Правове виховання розпочинається в сім’ї – з усвідомлення дитиною своїх прав та обов’язків щодо членів родини, сімейних традицій та цінностей.Заклад дошкільної освіти є наступним соціальним інститутом, який продовжує правове виховання дітей. Головне в цій роботі – систематичність, послідовність і тісна взаємодія із сім’єю.

Правова освіта дошкільників

Правове виховання дошкільників - обов’язкова умова формування життєвої компетентності особистості. На сучасному етапі розвитку суспільства право не тільки охоплює більшість сфер людської життєдіяльності, а й розширює межі своєї дії в міру ускладнення суспільних стосунків.

З метою підвищення рівня правової освіти населення, створення належних умов для набуття громадянами правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки Указом Президента України від 18 жовтня 2001 року затверджено Національну програму правової освіти населення, де ставиться завдання правового виховання населення взагалі і підростаючого покоління зокрема. Метою Програми є підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення.