Ваш IP: 3.238.173.209

У групі працюють

вихователі:

ІВАНИЦЬКА ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА

Освіта вища педагогічна. У 1990 р. закінчила РДПІ. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Стаж педагогічної роботи - 31 рік.
Педагогічне кредо: «Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти робиш». (В.А.Сухомлинський)
Життєве кредо: "Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставились до тебе".
Проблемне питання: «Формування соціально-комунікативної компетенції дошкільників шляхом використання ігрових виховних технологій».

ГРИГОРУК ЛЮБОВ ПЕТРІВНА

У 2008 р. закінчила РДГУ за спеціальністю "Початкове навчання та здобула кваліфікацію вчителя посаткових класів, вчителя англійської мови у початкових класах. У 2014 р. закінчила РДГУ та здобула кваліфікацію організатора дошкільної освіти, вихователя дітей дошкільного віку. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії. Педагогічний стаж - 12 років.

Педагогічне кредо: «Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра».
Життєве кредо«Щоб не робити помилок, треба набратися досвіду, щоб набратися досвіду, треба робити помилки».
Проблемне питання: «Розвиток пізнавальної активності дітей дошкільного віку в процесі ознайомлення з природою».

помічник вихователя

МЕЛЬНИК СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА

Стаж роботи - 27 років.

Життєве кредо: «Помиляйся, тільки не зупиняйся».

Наша група весела, співуча і дружелюбна. Діти із задоволенням беруть участь у різноманітних заходах, які проходять у дошкільному навчальному закладі.

Переглянути фото