Ваш IP: 35.172.201.102

У групі працюють

вихователі:

ІВАНИЦЬКА ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА

Освіта вища педагогічна. У 1990 р. закінчила РДПІ. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Стаж 29 років.
Педагогічне кредо: «Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти робиш». (В.А.Сухомлинський)
Життєве кредо: "Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставились до тебе".
Проблемне питання: «Формування соціально-комунікативної компетенції дошкільників шляхом використання ігрових виховних технологій».

КОЛОС ГАННА ВАСИЛІВНА

Освіта вища педагогічна. У 2018 р. закінчила РДГУ, отримала ступінь "бакалавр" за спеціальністю "Вихователь дітей дошкільного віку, вчитель-логопед дошкільних, загальноосвітніх навчальних і реабілітаційних закладів". На даний час навчається на магістратурі в РДГУ.
Педагогічне кредо: «Щасливе, усміхнене обличчя дитини в садочку - найвища оцінка діяльності вихователя".
Життєве кредо: "Візьми промінь світла і спрямуй його туди, де панує темрява. Візьми усмішку і подаруй її тому, хто так її потребує. Візьми доброту і яви її тому, хто сам не вміє віддавати. Візьми віру і віддай кожному, хто не має її. Візьми любов і неси її всьому світу".

Помічник вихователя

ХОМИЧ ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Стаж роботи - 6 років.

Життєве кредо: «Роби добро! Знай: воно повернеться тобі сторицею».

Наша група весела, співуча і дружелюбна. Діти із задоволенням беруть участь у різноманітних заходах, які проходять у дошкільному навчальному закладі.