Ваш IP: 34.237.245.80

Будьмо здорові

Сказ: що варто знати і як уберегтися

Сказ – це гостре особливо небезпечне  вірусне захворювання  усіх теплокровних тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.

Кір, швидкий і небезпечний

Кір – небезпечне дуже заразне вірусне захворювання, що швидко поширюється. 9 із 10 людей, з якими контактувала інфікована особа, теж захворіють, якщо вони не були щеплені.

Профілактика та лікування педикульозу

Педикульоз (від лат. pediculus «воша») або вошивість ­- паразитарне захворювання шкіри та волосся. Актуальність педикульозу пояснюється тим, що на нього може захворіти кожний незалежно від соціального становища.

Обережно, Ботулізм!

Влітку завжди зростає кількість випадків харчових токсикоінфекцій. Спека, а також порушення умов приготування та зберігання їжі сприяє їх виникненню. Але в більшості випадків ці хвороби проходять як легкі або помірні. У випадку ботулізму ситуація зовсім інша. Ботулізм не відноcять до числа інфекційних хвороб. У Міжнародній класифікації хвороб (МКХ-10:А05.1) ботулізм позначений як класичне харчове отруєння, викликане Clostridium botulinum, проте важкий перебіг ботулізму, труднощі діагностики в перші дні захворювання та висока смертність не дозволяють ставитися до цієї проблеми як другорядної.

Діти і короновірус

Діти повинні отримувати відповідну до віку інформацію про коронавірусну інфекцію. Експерти радять подавати її коротко і лаконічно, говорити простими словами і обов’язково враховувати індивідуальні та вікові особливості дітей.

Правила роботи ЗДО №32
в період адаптивного карантину

Коронавірус: профілактика,
інфікування і поширення

Як відрізнити грип

від застуди та ГРВІ

Загартовування дітей дошкільного віку

Загартовування відіграє найважливішу роль у формуванні імунітету людини. Тому починати гартувати дитину бажано з самого раннього віку.

Увага: кір!

З початку року в Україні захворіли на кір ббільше 30 тисяч людей, більше половини з них діти. Підйом захворюваності на кір є прогнозованим, він стається кожні 5-7 років.

Рекомендації
щодо дій у разі переохолодження дитини

– Одразу повертайтеся додому. Якщо далеко до будинку – зайдіть в найближче тепле приміщення.