Ваш IP: 100.24.118.144
Сьогодні: 08-12-2022

Будьмо здорові

Обережно, Ботулізм!

Влітку завжди зростає кількість випадків харчових токсикоінфекцій. Спека, а також порушення умов приготування та зберігання їжі сприяє їх виникненню. Але в більшості випадків ці хвороби проходять як легкі або помірні. У випадку ботулізму ситуація зовсім інша. Ботулізм не відноcять до числа інфекційних хвороб. У Міжнародній класифікації хвороб (МКХ-10:А05.1) ботулізм позначений як класичне харчове отруєння, викликане Clostridium botulinum, проте важкий перебіг ботулізму, труднощі діагностики в перші дні захворювання та висока смертність не дозволяють ставитися до цієї проблеми як другорядної.

Діти і короновірус

Діти повинні отримувати відповідну до віку інформацію про коронавірусну інфекцію. Експерти радять подавати її коротко і лаконічно, говорити простими словами і обов’язково враховувати індивідуальні та вікові особливості дітей.

Правила роботи ЗДО №32
в період адаптивного карантину

Коронавірус: профілактика,
інфікування і поширення

Як відрізнити грип

від застуди та ГРВІ

Загартовування дітей дошкільного віку

Загартовування відіграє найважливішу роль у формуванні імунітету людини. Тому починати гартувати дитину бажано з самого раннього віку.

Увага: кір!

З початку року в Україні захворіли на кір ббільше 30 тисяч людей, більше половини з них діти. Підйом захворюваності на кір є прогнозованим, він стається кожні 5-7 років.

Рекомендації
щодо дій у разі переохолодження дитини

– Одразу повертайтеся додому. Якщо далеко до будинку – зайдіть в найближче тепле приміщення.

Рекомендації
щодо вибору зимового одягу для дитини

– Пам’ятайте, що одяг дитини має відповідати порі року, бути легким та зручним, оберігати тіло дитини від охолодження та перегрівання, бути красивим і яскравим, аби створювати дитині гарний настрій.

Харчування дітей ранньою весною -
набираємось вітамінів

Весна – період авітамінозу, це відома всім істина. Як же спланувати весняне харчування дітей, щоб вберегти їх від недостатку вітамінів та від так званої «весняної втоми»?

Грип на порозі

Збудником захворювання є вірус грипу, що належить до родини ортоміксовірусів.