Ваш IP: 35.172.201.102
Сьогодні: 10-12-2018

Будьмо здорові

Увага: кір!

З початку року в Україні захворіли на кір ббільше 30 тисяч людей, більше половини з них діти. Підйом захворюваності на кір є прогнозованим, він стається кожні 5-7 років.

Рекомендації
щодо дій у разі переохолодження дитини

– Одразу повертайтеся додому. Якщо далеко до будинку – зайдіть в найближче тепле приміщення.

Рекомендації
щодо вибору зимового одягу для дитини

– Пам’ятайте, що одяг дитини має відповідати порі року, бути легким та зручним, оберігати тіло дитини від охолодження та перегрівання, бути красивим і яскравим, аби створювати дитині гарний настрій.

Харчування дітей ранньою весною -
набираємось вітамінів

Весна – період авітамінозу, це відома всім істина. Як же спланувати весняне харчування дітей, щоб вберегти їх від недостатку вітамінів та від так званої «весняної втоми»?

Грип на порозі

Збудником захворювання є вірус грипу, що належить до родини ортоміксовірусів.

Імунізація дітей

Кожна дитина має право на рівну можливість здорового життя, а вакцинація є одним з перших найважливіших етапів в досягненні цієї мети.

Сальмонельоз

Сальмонельоз — інфекційне захворювання, що передається, в більшості випадків, з їжею (96–98%), а також контактно - побутовим шляхом, який переважає серед дітей раннього віку, осіб похилого і старечого віку та дуже ослаблених.

Гострі кишкові інфекції, харчові отруєння та їх профілактика

До гострих кишкових інфекцій відносяться: черевні тифи, сальмонельози, дизентерія, гастроентероколіти, холера.

Як почати загартування дитини?

Корисні для організму вітаміни та мінерали

Харчування дітей дошкільного віку