Патріотичні почуття плекаються в родині
Патріотичні почуття дітей дошкільного віку засновуються на їх інтересі до найближчого оточення (сім'ї, батьківського дому, рідного міста, села), яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, нерозривно пов'язаним з ними. Важливе значення для виховання патріотичних почуттів у дошкільників має приклад дорослих, оскільки вони значно раніше переймають певне емоційно-позитивне ставлення, ніж починають засвоювати знання.
Україна – моя Батьківщина
1. Говоріть з дітьми про Батьківщину. Дехто з батьків вважає, що говорити з дітьми про Батьківщину зайве, або ще зарано.
Новорічні та Різдвяні свята як засіб
патріотичного та родинного виховання
В нашій країні Новий рік зустрічають у колі сім’ї, біля прикрашеної ялинки, загадуючи бажання. І кожен з нас хоча б
на мить згадує, як це – бути дитиною та вірити в новорічні дива.
Цікаве з історії
державного прапора України
Кожний народ, маючи свою історію, має і свої історичні святині – герб, прапор, гімн. Символіка є втіленням боротьби за самовизначення, це – історичне надбання народу, частка його етнокультури. Символіка передає (через умовне зображення) сутність держави, дає уявлення про соціальні цінності державного ладу тощо.
Патріотичне виховання в сім'ї
Родина — це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, любові до рідного краю.
Поради батькам
1. Говоріть із дітьми про Батьківщину.
Дехто з батьків вважає, що про Батьківщину говорити з дошкільниками зайве або ще зарано.
Поради батькам
Морально-патріотичне виховання вдома
1.Привчайте дитину дбайливо ставитися до речей, іграшок, книжок. Поясніть, що в кожну річ вкладено працю багатьох людей. Сходіть з дитиною в бібліотеку і подивіться, як там зберігають книги. Цей ігровий прийом «як у бібліотеці» допоможе привчити дитину до дбайливого ставлення до книги.
Національно-патріотичне виховання
«Виховуємо маленьких патріотів»
Кажуть, гарних та успішних любити легше – байдуже, йдеться про людину чи про країну. Перед нинішніми дітьми Батьківщина постала не у найкращому вигляді: неспокій у суспільстві, економічна криза, війна – збройна та інформаційна. Як, попри все це, допомогти малечі наповнити серця любов’ю до країни, яку вони лише починають пізнавати? Ми, педагоги-дошкільники ДНЗ №32, шукаємо нові підходи, напрями, методи роботи з національно-патріотичного виховання дітей.