Ваш IP: 75.101.243.64
Сьогодні: 05-12-2020

Патріотичне виховання в сім'ї

Родина — це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, любові до рідного краю.

Поради батькам

​1. Говоріть із дітьми про Батьківщину.

Дехто з батьків вважає, що про Батьківщину говорити з дошкільниками зайве або ще зарано.

Патріотичне виховання дошкільників

Якщо розглядати патріотизм через поняття "ставлення", можна виділити декілька напрямків:
1) ставлення до природи рідного краю, рідної країни;
2) ставлення до людей, які живуть в рідній країні;
3) ставлення до моральних цінностей, традицій, звичаїв, культури;
4) ставлення до державного устрою.

Поради батькам
Морально-патріотичне виховання вдома

1.Привчайте дитину дбайливо ставитися до речей, іграшок, книжок. Поясніть, що в кожну річ вкладено працю багатьох людей. Сходіть з дитиною в бібліотеку і подивіться, як там зберігають книги. Цей ігровий прийом «як у бібліотеці» допоможе привчити дитину до дбайливого ставлення до книги.

Національно-патріотичне виховання
     «Виховуємо маленьких патріотів»

Кажуть, гарних та успішних любити легше – байдуже, йдеться про людину чи про країну. Перед нинішніми дітьми Батьківщина постала не у найкращому вигляді: неспокій у суспільстві, економічна криза, війна – збройна та інформаційна. Як, попри все це, допомогти малечі наповнити серця любов’ю до країни, яку вони лише починають пізнавати? Ми, педагоги-дошкільники ДНЗ №32, шукаємо нові підходи, напрями, методи роботи з національно-патріотичного виховання дітей.