Ваш IP: 52.91.176.251
Сьогодні: 20-02-2019

Патріотичне виховання дошкільників

Якщо розглядати патріотизм через поняття "ставлення", можна виділити декілька напрямків:
1) ставлення до природи рідного краю, рідної країни;
2) ставлення до людей, які живуть в рідній країні;
3) ставлення до моральних цінностей, традицій, звичаїв, культури;
4) ставлення до державного устрою.

Поради батькам
Морально-патріотичне виховання вдома

1.Привчайте дитину дбайливо ставитися до речей, іграшок, книжок. Поясніть, що в кожну річ вкладено працю багатьох людей. Сходіть з дитиною в бібліотеку і подивіться, як там зберігають книги. Цей ігровий прийом «як у бібліотеці» допоможе привчити дитину до дбайливого ставлення до книги.

Національно-патріотичне виховання
     «Виховуємо маленьких патріотів»

Кажуть, гарних та успішних любити легше – байдуже, йдеться про людину чи про країну. Перед нинішніми дітьми Батьківщина постала не у найкращому вигляді: неспокій у суспільстві, економічна криза, війна – збройна та інформаційна. Як, попри все це, допомогти малечі наповнити серця любов’ю до країни, яку вони лише починають пізнавати? Ми, педагоги-дошкільники ДНЗ №32, шукаємо нові підходи, напрями, методи роботи з національно-патріотичного виховання дітей.