^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

1780888
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Попередній тиждень
За весь час
2669
4423
7092
27827
1780888

Ваш IP: 100.24.122.228
Сьогодні: 14-10-2019

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Нас вітають з перемогою

        18.09.19 працівники «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради відвідали ЗДО № 32 з нагоди перемоги наших старших дошкільнят у міській спартакіаді.

Сяйвом сонця все залито,
      в нас гостює справжнє літо

Яскраве, тепле літечко - пора приємних емоцій, веселого відпочинку і оздоровлення для дітей.

Перше місце у міській спартакіаді

31 травня старші дошкільнята ЗДО № 32 довели, що вони найспритніші, найшвидкіші серед дошкільнят закладів дошкільної освіти міста, адже перемогли у міській спартакіаді.

Випускний бал

        У нашому ЗДО № 32 хвилююча і радісна подія – випускний бал! Це особливий день для всіх: дітей, працівників дитсадка, батьків. Ще вчора ми наших дошкільнят вважали малюками, а тепер вони вже дорослі і мають йти до школи.

Перемога у спартакіаді

16 травня 2019 р. наші дошкільнята здобули перше місце у зональній спартакіаді серед закладів дошкільної освіти мікрорайону «Північний» і були нагороджені кубком, грамотою та медалями. Вітаємо нашу спортивну команду, інструктора з фізкультури Кравчук Ю.І. із перемогою. Так тримати!

Переглянути фото

День вишиванки

16 травня у ЗДО №32 традиційно відсвяткували День вишиванки. Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей та працівників нашого закладу. В святковій залі лунали українські пісні, вірші, таночки. На святі панував піднесений настрій, всі милувалиcя барвистими візерунками вишиванок.

Тиждень безпеки дорожнього руху

У ЗДО №32 з 06.05 – 10.05.2019 р. пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. Його мета: залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Тиждень безпеки дитини

З 22 по 26 квітня 2019 р. у ЗДО № 32  проведено Тиждень безпеки дитини.

Перемога у фестивалі ранкової
зарядки
«Рух заради здоров’я»

Наш ЗДО №32 зайняв перше місце у фестивалі ранкової зарядки «Рух заради здоров’я». Працівники «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради вручили кубок та диплом директору ЗДО №32 Євтушок Л.В. Вітаємо всіх, хто прийняв участь у ранковій зарядці. 

Писанками прикрасили
Великоднє дерево

Вже традиційно напередодні світлого свята Христового Воскресіння дошкільнята всіх вікових груп ЗДО №32 прикрашають Великоднє дерево своїми мистецькими писанками. Спочатку вихованці разом з педагогами власноруч розмальовували заготовлені писанки, прикрашали їх різними техніками, орнаментами, а потім почепили на гілочки горобини. 

Переглянути фото

Екологічна акція «Посади дерево»

10 квітня у ЗДО № 32 проходила акція «Посади дерево». Батьки вихованців радо відгукнулися на пропозицію і прийняли активну участь у висадці дерев.

Фестиваль ранкової зарядки
«Рух заради здоров’я» у З
ДО № 32

У рамках проведення фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у м. Рівне, 5 квітня 2019 р. о 8 год. 30 хв. у закладі дошкільної освіти № 32 Рівненської міської ради була проведена ранкова зарядка.

Методичне обєднання для
вихователів ЗДО з пізнавального
та екологічного розвитку дошкільників

3 квітня 2019 року на базі ЗДО №32 на високому рівні проведено засідання методичного об’єднання вихователів міста з теми: «Виховання любові до природи за творчістю В.О.Сухомлинського».

Акція «Птахів зустрічаємо
в рідному краю»

29 березня, напередодні Міжнародного дня птахів, у ЗДО №32 пройшла акція «Птахів зустрічаємо в рідному краю». Мета проведеного заходу – показати значення птахів у природі та житті людини, формувати у дошкільників та їх батьків бажання допомогати птахам, прищеплювати дітям любов до рідного краю, виховувати дбайливе ставлення до природи.

Конкурс городів на підвіконні
«Свій город у нас є»

Всі педагоги, діти, батьки прийняли активну участь у конкурсі городів на підвіконні. 
Перглянути фотозвіт

                             До нас приїхав цирк

   11 березня в гості до малят завітали клоуни Мішаня та Наталя з цирковою програмою «Наші ручки». Вони показали нашим дошкільнятам цікаві фокуси, дресированих курочку і кролика та подарували веселі посмішки, позитивні емоції, радість на цілий день.

Переглянути фото

Copyright © 2013. ЗДО №32 Рівне Rights Reserved.