Ваш IP: 54.208.238.160
Сьогодні: 28-03-2024

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Спортивне свято "Веселі старти"

Сьогодні у нашому закладі відбулося спортивне свято-квест "Веселі старти", приурочене до Дня захисту дітей.

Захід проведений за ініціативи та підтримки управління освіти, управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради та КЗ "Рівненський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Рівненської міської ради.

Основним завданням було максимально залучити дошкільників до організованої рухової активності засобами фізичної культури у процесі ігрової діяльності. Під девізом «Спортивному літечку фізкультпривіт!» були проведені руханки, спортивні естафети, рухливі ігри, конкурси, велопробіги та інші види активностей. Малята весело зустріли гостей, захоплено виконували завдання з героями, допомагали Незнайкові.  Діти отримали масу позитивних емоцій, заряд енергії, бадьорості.

Ми бажаємо усім малятам
Здоровими й веселими зростати!
Друзів щоб знайшли багато,
Кожен день ваш був, як свято!
Щоб росли, навчались і мужніли
Під мирними небом України!

Переглянути фото