У мене якраз протилежна історія, теж була дика втома та апатія, аналізи показали жорсткий дефіцит вітаміну Д. Мені ендокринолог тоді розписав лікувальну дозу на два місяці, бо профілактична 2000 одиниць таку яму не перекриє. Буквально за три тижні з'явилися сили жити, пропала ця постійна сонливість. Тільки майте на увазі, що його треба обов'язково приймати вранці під час сніданку, причому з чимось жирним, наприклад, з авакадо, яйцями чи вершковим маслом, інакше він просто не засвоїться.