Знайома ситуація, сама тиждень тому з цим мучилася. Мені лікар пояснював, що при такій сухості звичайні м'ятні смоктушки тільки сильніше подразнюють слизову. Реально допомагають масляні спреї, наприклад, на основі обліпихи або хлорофіліпту, вони добре обволікають. Ще обов'язково треба пити багато теплої води, саме теплої, а не гарячої. Від гарячого чаю горло буде пекти ще сильніше, перевірено на собі.