Національний тиждень безбар’єрності
З 25 травня по 29 травня у нашому ЗДО пройшов Національний тиждень безбар’єрності. Наші дошкільнята пригадали важливі для кожної людини цінності — доброту, повагу, підтримку, емпатію та рівність.
У доступній формі через тематичні ігри, вправи, бесіди та дослідницьку діяльність діти вчилися допомагати один одному, бути уважними та толерантними. Разом ми створювали атмосферу, у якій кожен почувається важливим, почутим і потрібним.
Тиждень безбар’єрності став для нашого садочка ще одним кроком до виховання свідомих, добрих і відкритих дітей.