^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

4317929
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Попередній тиждень
За весь час
21
1834
12746
45791
4317929

Ваш IP: 3.237.32.15
Сьогодні: 28-05-2023

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Всеукраїнський тиждень права
«Про права малятам треба знати,
а обов’язки не забувати!»

У світі всі малята –
і хлопчики й дівчата –
повинні право мати,
щасливими зростати.

З 07.12 – 11.12.2020р. у ЗДО пройшов Тиждень правового виховання. Його метою було: продовжувати ознайомлювати дітей з основними правами дитини, вчити осмислювати права і сприяти їх дотриманню; формувати розуміння своїх обов’язків та обов’язків дорослих; вчити аналізувати, зіставляти, міркувати, виховувати почуття приязності і поваги до інших людей.

Під час тижня правової освіти вихователі в кожній віковій групі провели низку занять, бесід, ігор, які були спрямовані на ознайомлення дітей з правами, визначеними Конвенцією ООН з прав дитини.Їх тематика була різноманітною: «Я дитина мала - захистіть мене від зла»; «Права та обов’язки в казках»; «Моє родинне деревце»; «Я та моє ім’я», «Права дітей ми поважаємо, малих жаліємо, не ображаємо». Використовувались в роботі з дітьми й дидактичні ігри : «Я маю право», «Я не повинен…», «Назви лагідно»,  «Назви повне ім’я», «У пошуках скарбів», «Знай права», «Сонечко веселе - сонечко сумне», «Як тебе звати?». Педагоги читали дошкільнятам художню літературу, розучували з ними вірші, моделювали різні ситуації.  

Правове виховання дошкільнят неможливе без активної участі батьків.Тому при проведенні тематичного тижня приділялася велика увага і цьому напрямку роботи. В кожній віковій групі  батькам були надані онлайн-консультації та порадники.

Переглянути фото

Copyright © 2013. ЗДО №32 Рівне Rights Reserved.