31980

Методичне обєднання для
вихователів ЗДО з пізнавального
та екологічного розвитку дошкільників

3 квітня 2019 року на базі ЗДО №32 на високому рівні проведено засідання методичного об’єднання вихователів міста з теми: «Виховання любові до природи за творчістю В.О.Сухомлинського».

В теоретичній частині засідання вихователь-методист Зень Г.С.  поділилася досвідом роботи з використання спадщини В.Сухомлинського в формуванні екологічної свідомості дошкільників. Під час виступу-презентації показала різні форми і методи роботи з дітьми, які проводять педагоги ЗДО №32, та ознайомила із лепбуками з екологічного виховання, виготовленими вихователями закладу.

В практичній частині засідання слухачі методичного об’єднання переглянули інтегроване заняття з дітьми середньої групи «Рости-виростай, про природу дбай» із застосуванням лепбуків – вихователь Кужель О.М. та інтегроване заняття в старшій групі «Віртуальна подорож по казках, оповіданнях В.Сухомлинського» - вихователь Ляшок І.О.

Підсумком засідання став обмін думками, враженнями між колегами від проведеного заходу. Методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Лукашук Л.М., керівник методоб’єднання Маслюк Н.М. та колеги високо оцінили роботу колективу з впровадження спадщини В.Сухомлинського в освітній процес ЗДО №32.

Переглянути фото