Ваш IP: 34.204.174.110

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Акція «Птахів зустрічаємо
в рідному краю»

29 березня, напередодні Міжнародного дня птахів, у ЗДО №32 пройшла акція «Птахів зустрічаємо в рідному краю». Мета проведеного заходу – показати значення птахів у природі та житті людини, формувати у дошкільників та їх батьків бажання допомогати птахам, прищеплювати дітям любов до рідного краю, виховувати дбайливе ставлення до природи.

На подвірї закладу пройшло святкове дійство, де дошкільнята відгадували загадки, грали в ігри, закличками запрошували птахів повертатися до рідного краю. Вихованці всіх вікових груп спільно з батьками напередодні виготовили шпаківні, годівнички та розвісили їх на деревах ігрових майданчиків, в куточку лісу та саду. І тепер діти можуть спостерігати за результатами своєї праці й очікувати новосілля у нових шпаківнях. Акція зустрічі птахів згуртувала дітей, педагогів, батьків та допомогла відчути себе ближчими до природи.

Переглянути фото