^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

004909
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Попередній тиждень
За весь час
4909
0
4909
4909
4909

Ваш IP: 34.204.174.110
Сьогодні: 24-05-2022

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Конкурс лепбуків з екологічного

виховання дошкільників

    В рамках підготовки до педагогічної ради з теми «Сучасні підходи до формування природничо-екологічної компетенції дошкільників» 12 лютого у ЗДО №32 пройшов конкурс лепбуків.

    Лепбук – новітній спосіб організації навчальної діяльності з дошкільниками. Це гра, творчість, пізнання і дослідження нового, повторення і закріплення вивченого, систематизація знань і просто цікава форма спілкування. Секрет лепбука в його оформленні: тут можна використовувати різноманітні кишеньки, додаткові розгортки, «віконечка» та інші цікаві варіанти оформлення. Зміст лепбука для дошкільників – різноманітні завдання, дидактичні ігри, логічні ігри, творчі головоломки, вірші, прислів’я, приказки, загадки, фотоматеріали, дидактичні картинки з обраної теми і ін.

    Педагоги ЗДО представили 22 авторських леп буки з екологічного виховання дошкільників. Кожен посібник був цікавим та змістовним.Виставка показала творчість кожного вихователя, вміння узагальнити матеріал з заданої теми, цінність педагогічного змісту в практичній діяльності з дітьми дошкільного віку.

      За результатами оцінювання  журі конкурсу:

І місце – вихователі Гречко Г.С., Бусел А.М.

ІІ місце–  вихователі Кужель О.М., Шпичка Г.П., Євтушок В.В.

ІІІ місце –  вихователі Аврамишина З.Р., Ляшок І.О., Костюк О.О., Осипчук Н.П.

     Дякуємо всім педагогам за активну участь.

Переглянути фото

Copyright © 2013. ЗДО №32 Рівне Rights Reserved.