Ваш IP: 3.226.251.81
Сьогодні: 26-08-2019

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Конкурс на кращий осередок ігрової діяльності
для дівчаток т
а хлопчиків (гендерне виховання)

З метою  збагачення розвивального середовища ЗДО з гендерного виховання дошкільників, підвищення фахової майстерності педагогів, обміну досвідом роботи, формування статево-рольової поведінки у дітей дошкільного віку у ЗДО № 32  12 листопада пройшов конкурс-огляд осередків ігрової діяльності для дівчаток та хлопчиків.

У конкурсі взяли участь вихователі усіх вікових груп. За підсумками конкурсу визначені місця за кращий осередок ігрової діяльності:

І місце (95%) – старша група № 3, вихователі Костюк О.О., Якимчук О.В.;

ІІ місце (85%) – группа раннього віку № 2, вихователі Данилець М.А., Музичук В.М.;

ІІІ місце (80%) –молодша група № 6, вихователі Бусел А.М. та Євтушок В.В.

За результатами конкурсу визначено, що значно поповнилися осередки ігрової діяльності матеріалами, які стимулюють дітей до вираження у повсякденні свого чоловічого чи жіночого образу (дівчаткам – шафи, сундучки, шкатулки з прикрасами, жіночим одягом, предметами для рукоділля, моделювання одягу; хлопчикам – інструменти, машини, будівельні іграшки, спортивні атрибути, каталоги про транспорт і інше).