^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

1524131
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Попередній тиждень
За весь час
466
1346
5053
28279
1524131

Ваш IP: 34.204.0.181
Сьогодні: 23-05-2019

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

   Методичне об'єднання музичних
керівників ЗДО

24 квітня на базі ЗДО №32 відбулося засідання методичного об'єднання музичних керівників міста з теми «Музична гра як засіб засвоєння нових понять, нових дій».

Музичні керівники закладу Сподарик О.Л., Польова Ю.В. у співпраці з педагогами підготували та провели дозвілля «Пригоди Дюймовочки». Слухачі методоб’єднання та діти мали змогу поринути у чарівний, різноманітний світ казки з використанням ігромодулів М.Шутя. Дошкільнята із задоволенням виконували пісні, таночки, грали в ігри. Музичні керівники міста також познайомилися із системою роботи закладу з використання музичних ігор в освітньому процесі, яка була представлена у вигляді доповіді-презентації вихователя-методиста Зень Г.С. та виступу з досвіду роботи музкерівника Польової Ю.В. Всі музкерівники взяли участь в іграх-звукоімітаціях, які провела Сподарик О.Л. За допомогою музичних інструментів, голосу, підручних матеріалів педагоги імітували ранок у дитсадку, в місті і в селі.

Методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Лукашук Л.М.,  керівник методоб’єднання Нікішина О.М. та колеги оцінили системність у роботі музичних керівників, хорошу підготовку до методоб’єднання: костюми, декорації, музичний репертуар та тісну співпрацю педагогічного колективу.

Copyright © 2013. ЗДО №32 Рівне Rights Reserved.