Ваш IP: 54.81.110.186
Сьогодні: 22-08-2018

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

У ДНЗ №32 святкували свій 45-річний ювілей

Радісну подію відзначили 23 листопада 2017р. у дошкільному навчальному закладі №32 «Зірочка» Рівненської міської ради – 45 років з дня заснування. Ювілей дитсадка – це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, посмішок, сміху, танців.

Цього дня привітати увесь колектив та вихованців садочка з поважною датою до святкового залу завітали: заступник начальника управління освіти Сичик К.І., головний спеціаліст відділу дошкільної освіти Хлищ А.В., методист комунальної установи «Рівненський міський методичний кабінет» Лукашук Л.М. та друзі закладу – депутат рівненської міської ради, заступник голови комісії з охорони здоров’я і соціального захисту населення, материнства та дитинства Чубай Т.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної (корекційної) імені професора Тамари Поніманської   Косарєва Н.І., директор ринку «Північний» Цибанюк К.М., директор Товариства з обмеженою відповідальністю – оціночна компанія «Техносервіс» Жидин М.Ю., директор приватного підприємства «Поділля Транс» Яцюрик Олександр Дмитрович. А ще на свято завітали ветерани дошкільної освіти, ті хто працював у дитсадку з початку його заснування, та батьківський колектив.
       Всі діти, педагоги та гості стали учасниками ювілейного випуску програми «Танці з зірками». Чарівні ведучі – Юлія Кравчук та Альона Бусел запрошували на паркет музичної зали найкращі танцювальні колективи закладу. Педагоги, діти і батьки здивували всіх присутніх своєю хореографією. Гучні оплески були найвищими оцінками танцюристам. Музичні подарунки підготували і випускники дитсадка: Валерія Дячук та Катя Качановська. По закінченню урочистостей всіх працівників, дітей та гостей привітала завідувач Євтушок Л.В. і запросила на іменинний торт. Свято вдалося неймовірно гарним та веселим.
       Гості подякували колективу закладу за самовіддану працю та життєвий оптимізм, побажали берегиням дитячих сердець добра і родинного затишку, а  дошкільному закладу високих результатів у навчанні та вихованні маленьких рівнян.