Ваш IP: 54.167.230.68
Сьогодні: 18-06-2018

Витяг з наказу
управління освіти

26.12.2017                                                                                                             №  523-осн.

Про порядок нарахування батьківської плати
в закладах
дошкільної освіти

На виконання розпорядження міського голови від 22.12.2017 №1178-р «Про встановлення грошової норми вартості харчування однієї дитини в день у закладах дошкільної освіти»:

НАКАЗУЮ:

1. Встановити з 1 січня 2018 року грошову норму вартості одного дня на 1 дитину: в закладах дошкільної освіти (групах) загального типу для дітей раннього  віку (від 1 до 3 років) - 20.00 грн. та для дітей передшкільного віку (від 3 до 6 років) – 26.00 грн.;

2. Встановити батьківську плату за харчування дітей в закладах дошкільної освіти у розмірі 50% від вартості харчування на день.

3. Забезпечити  режим харчування:

-    триразове харчування у закладах дошкільної освіти загального розвитку при 10,5 - 12-годинному перебуванні дітей;

-    чотириразове харчування у закладах дошкільної освіти  (групах) компенсуючого типу (санаторних та спеціальних).

4. Забезпечити безкоштовне харчування у закладах дошкільної освіти дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», які навчаються у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах, дітям, батьки яких є учасниками АТО.

5. Звільнити батьків, або осіб, які їх замінюють, від плати за харчування дітей:

-    у сім'ях яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом України «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти;

6.Забезпечити пільгову оплату за харчування в розмірі 50 % для батьків:

-    у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням  до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування.

7. Вважати наказ від 14.12.2015 № 502-осн. „Про порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах" таким, що втратив чинність.

Начальник управління освіти                                                           В. Харковець