^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

4318001
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Попередній тиждень
За весь час
93
1834
12818
45863
4318001

Ваш IP: 3.237.32.15
Сьогодні: 28-05-2023

Розмір плати харчування

PIBHEHCЬKA MIСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ KOMITET
УПРАВЛIННЯ ОСВIТИ

ВИТЯГ З НАКАЗУ

21.12.2022                                             м. Рівне                                                 № 389-осн.

Про порядок нарахування
батьківської плати у
закладах дошкільної освіти

Відповідно до ст. 35 Закону України «Про дошкільну ocвiтy», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісті), помер під час захисту незалежності та суверенітету України» (зі змінами), Закону України «Про статус ветеранів, гарантії їх соціального захисту» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (зі змінами), рішення Рівненської міської ради від 25.09.2014 № 4510 «Про організацію безкоштовного харчування у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції (АТО)», рішення Виконавчого комітету Рівненської міської ради № 126 від 20.09.2022 «Про організацію безкоштовного харчування у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах дітей, батьки яких беруть (брали) участь у бойових діях внаслідок збройної агресії росії, розпорядження міського голови № 1164-р від 20.12.2022 «Про встановлення грошової норми вартості харчування однієї дитини в день у закладах дошкільної освіти», з метою забезпечення повноцінного харчування дітей в закладах освіти

НАКАЗУЮ:

1. Встановити з 01 січня 2023 року грошову норму вартості харчування одного дня на 1 дитину в закладах дошкільної освіти (групах) для дітей віком від 1 до 4 років – 45.00 грн.; для дітей віком від 4 до 6(7) років – 55 грн.

3. Встановити батьківську плату за харчування в закладах дошкільної освіти у розмірі 70% від вартості харчування.

5, Забезпечити безкоштовне харчування у закладах дошкільної освіти дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з інвалідністю, дітям з особливими освітніми потребами, яка навчаються у спеціальних закладах (групах) та інклюзивних групах, дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітям, батьки яких є учасниками АТО (ООС); дітям, з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітям, які мають статус дітей, які постраждали внаслідок венних дій i збройних конфліктів, дітям із числа осіб, визначених у ст.10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дітям, батьки яких беруть (брали)участь у бойових діях внаслідок збройною агресії росії, на підставі підтверджуючого документа з військової частини.

б. Звільнити батьків або інших законних представників дитини від плати за харчування дітей:

- у сім’ях, сукупний доход яких на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом про державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

7. Забезпечити пільгову оплату за харчування в розмірі 50 % для батьків, у сім’ях яких троє i більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім’ї, якщо вони не були враховані в сім’ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування.

11. Вважати наказ від 21.12.2021 № 481-осн. «Про порядок нарахування батьківської плати у закладах дошкільної освіти» таким, що втратив чинність.

Начальник Управління                                                                             Богдан ТУРОВИЧ

Copyright © 2013. ЗДО №32 Рівне Rights Reserved.