^Нагору
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

4218651
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Попередній тиждень
За весь час
179
1606
9661
179
4218651

Ваш IP: 3.238.134.157
Сьогодні: 01-04-2023

Матеріально-технічне забезпечення ЗДО № 32

Матеріально-технічне забезпечення закладу здійснюється відповідно доЗакону України "Про дошкільну освіту", Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, затвердженого наказом МОН України від 19.12.2017 року №1633.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 32 розташований у двоповерховій будівлі із трьома рівнями, загальною площею 2947,9 м.кв., проектна потужність закладу складає 260 дітей. На будівлю закладу виготовлений технічний паспорт. Власником будівлі закладу є територіальна громада м.Рівного в особі Рівненської міської ради.

Територія закладу  складає 1,06 га, наявний державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, власником якої є територіальна громада м.Рівного в особі Рівненської міської ради. Заклад має огорожу по всьому периметру. Дошкільний заклад має 11 окремих прогулянкових ігрових майданчиків із зеленими насадженнями, на  яких встановлені ігрові павільйони, пісочниці, ігрове, спортивне обладнання. На території закладу розміщений міні-стадіон для фізкультурних занять  з необхідним спортивним обладнанням. Для виконання завдань пізнавального, екологічного і трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники, висаджено фруктові, декоративні, дикоростучі дерева і кущі. На території ЗДО є куточок лісу, саду.  

Будівля закладу знаходиться у належному стані, у закладі функціонує 11 груп (2 групи раннього віку, 9 груп передшкільного віку), музична, фізкультурна зали, методичний, психологічний кабінет, кабінет гурткової роботи, медичний блок, пральня, харчоблок, кабінети завгоспа, діловода, кастелянки. Групові та адміністративні приміщення закладу дошкільної освіти мають затишний та естетичний вигляд відповідають вимогам Санітарного регламенту.  Щороку проводиться поточний і капітальний ремонт усіх приміщень, ревізія і ремонт системи теплопостачання,  вентиляційних та каналізаційних систем, систем водопостачання, заміна і ремонт технологічного обладнання.

У закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників, 6 пожежних кранів з рукавами, на території закладу є пожежний гідрант.

У будівлі ЗДО встановлено лічильники обліку теплової та електричної енергії, холодної води, 7бойлерів для нагрівання води 11 водонагрівачів проточної води. У  закладі дошкільної освіти є необхідна кількість інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням, інвентар постійно поповнюється та оновлюється (при потребі),  його кількість є достатньою для повноцінної роботи закладу протягом року.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів, його оснащення складає 99%, аптечки укомплектовані на 100%,обладнано маніпуляційну, ізолятор, кабінет сестри медичної старшої

Харчоблок забезпечений необхідним технологічним обладнанням: витяжною вентиляцією, 2 холодильниками, 2 морозильними камерами, 2 електричними плитами з електродуховками, електросковорідкою та електром’ясорубкою, сучасними мийками, що повністю відповідає вимогам Інструкції з організації харчування. Харчоблок повністю укомплектований необхідним посудом та інвентарем, який має відповідне маркування. Кількість та якість миючих засобів відповідає вимогам.

Приміщення пральні обладнане двома сучасними пральними  машинами-автоматами та однією технічною пральною машиною,  центрифугою, сушкою,  двома прасками, чиста білизна зберігається на стелажах в окремому приміщенні. У закладі достатня кількість м’якого інвентаря.

До послуг дітей фізкультурна, музична зали, кабінети гурткової роботи, практичного психолога з відповідним технічним та методичним обладнанням, спортивним інвентарем. Моніторинг оснащення фізкультурної зали складає 87% і збільшується за рахунок виготовлення нестандартних посібників і придбання спортивних атрибутів. Проведений моніторинг оснащення музичної зали дає змогу зробити висновок, що музично-естетичний розвиток дошкільників у ЗДО має  повноцінний методичний та дидактичний супровід, матеріальна база музичної зали налічує 2 сучасні музичні центри, 2 магнітофони, дитячі музичні інструменти, декорації до свят і розваг, різні види театру, фонотеку музичних творів, музично-дидактичні ігри, нетрадиційні шумові інструменти. Оснащення музичної зали складає 93%.

У групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах створене сучасне предметно-розвивальне середовище, що створює умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників і спрямоване на реалізацію завдань Базового компоненту дошкільної освіти через втілення принципу особисто-орієнтованого підходу.  Окрім того, проведений моніторинг предметно-ігрового розвивального середовища у кожній віковій групі показав, що педагоги активно, з ініціативою ставляться до створення умов для саморозвитку та самореалізації кожної дитини, наповнення предметно-ігрового середовища складає 80%. Аналіз паспортів ігрового середовища груп свідчить про те, що воно збагачується за рахунок не лише кількісного накопичення, а й через покращення якісних параметрів: естетики, гігієни, мобільності, динамічності, виготовлення сучасних дитячих меблів для ігрових центрів.

Педагоги  закладу мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 2 комп’ютерами та 2 ноутбуками з підключенням до інтернет мережі,Wi-Fi, 2 магнітофонами, 2 ксероксами, мультимедійною установкою, фотоаппаратом.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб або інші кошти, не заборонені законодавством.  Бюджетні кошти та спонсорські надходження використовуються за призначенням.

Copyright © 2013. ЗДО №32 Рівне Rights Reserved.