Ваш IP: 35.172.201.102
Сьогодні: 10-12-2018

Освітні програми, що реалізуються в ЗДО № 32,
та перелік освітніх компонентів, що передбачені
відповідною освітньою програмою

Організація освітнього процесу в ЗДО № 32 здійснюеться за:

- комплексною програмою «Українське дошкілля», програма розвитку дитини дошкільного віку (авт. – Білан А.І.)

- парціальними програмами:
1. «Україна – моя Батьківщина», програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт. – Кичата І.І., Каплуновська О.М., Палець Ю.М.; за наукового редагування Рейпольської О.Д.)
2. «Англійська мова для дітей дошкільного віку», програма та методичні рекомендації (заг. ред. – Низковська О.В., авт. – Кулікова І.А., Шкваріна Т.М.)
3. «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. – Єфименко М.М.)
4. «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях», навчальна програма та календарно-тематичний план (авт. – Богуш А.М., Сіданіч І.Л., Сучок В.Є.)
5. «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку», навчально-методичний посібник для дошкільних навчальних закладів(авт. - Н. Гавриш, О. Саприкіна, О. Пометун)
6. «Локальна програма керівника фізкультурно-спортивного гуртка «Здоров'ятко» (авт. - Кравчук Ю.І.)