Ваш IP: 35.175.212.5
Сьогодні: 28-03-2024

СКРИНЬКА ЦІКАВИХ ПОДІЙ

Всесвітній день Землі

20 березня – Всесвітній день Землі. Свято запроваджене з ініціативи Організації Об’єднаних Націй.

Завітала Веснонька в дитсадок

З 5 по 14 березня у нашому садочку відбулися весняні свята. Діти веселилися, співали, танцювали, весноньку величали. На святах панував радісний та піднесений настрій, вони принесли у наш заклад красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Переглянути фото

Шевченківський день

Цього року, 9 березня, Україна відзначила 210-річницю з дня народження Тараса Шевченка – великого Кобзаря, поета та художника.

Вихованці нашого закладу також долучилися до святкування цієї дати.

Засідання професійної спільноти вихователів за освітнім напрямом «Дитина у світі мистецтва»

На високому методичному рівні у нашому закладі 28.02.2024р. пройшло засідання професійної спільноти вихователів міста з теми «Формування мистецько-творчої компетентності дошкільників засобом технології розвитку творчих здібностей дітей на заняттях з ліплення».

Мандрівка по Лесеній стежині

З нагоди Дня народження видатної письменниці Лесі Українки в нашому закладі було проведено тематичне заняття для дітей старших груп «Лесина мова – щира розмова».

Мова наша калинова

Мова - державна перлина,
Нею завжди дорожіть:
Без мови немає країни -
                                  Мову, як матір любіть!

Свято Стрітення

Спортивні Зима і Весна завітали до дошкільнят на свято Стрітення. Вони ознайомили дітей з традиціями, прикметами повʼязаними з цим святом.

Взимку весело малятам
фортецю з снігу будувати

Вже стало традицією у нашому ЗДО кожного року брати участь у міському конкурсі «Зимова фортеця».

З Днем Соборності, моя Україно!

Ми всі одна сімʼя,
єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
                                  а разом – Україна!

Новий рік прийшов до нас

Сьогодні весело у нас,
Ми Новий рік стрічаєм.
Усіх, хто в залі є в цей час,
                                   Ми гаряче вітаєм.

День української хустки

Із покоління в покоління передаємо український оберіг – хустку. Вонає невід'ємною частиною української культурної спадщини.

Андріївські вечорниці

Є у нашого народу чудова традиція - святкувати вечорниці. Віддаючи шану минувшині, беручи все найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо те найдорожче, що є в народі - його пісню, мову, історію, звичаї.

Свято осені

Осінь щедра, золота,
     Дарунками багата.
     У садок до нас прийшла
     На дитяче свято.

З Днем української писемності та мови!

Мова - це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

Ярмарок, ярмарок, український ярмарок…

12 жовтня на подвірʼї ЗДО № 32 було сонячно, гамірно, весело. Ярмаркували і дорослі, і малі.

Ми тренуємось завзято,
щоб захисниками стати

Напередодні великого свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць України, Дня козацтва у нашому ЗДО відбулося спортивне свято «Ми тренуємось завзято, щоб захисниками стати», яке підготувала інструктор з фізкультури Бондар Н. І.