Ваш IP: 3.226.245.48
Сьогодні: 14-08-2020

Пам`ятка для батьків, діти яких відвідують
ЗДО № 32 під час карантину

Шановні батьки!

У зв’язку з відкриттям закладу дошкільної освіти №32 в умовах адаптивного карантину  прохання дотримуватись наступних правил:

1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка,  зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу та прийняти міри самоізоляції.

2. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: з 7.30 до 18.00: приводьте дитину до ЗДО своєчасно з 7.30 до 8.15, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей.

3. Категорично забороняється приводити дитину після 8.30 та заходити в приміщення закладу.

4. Ранковий прийом дітей буде здійснюватись вихователями на території ЗДО на майданчиках груп №3, 4, 6. Кожна група має свій окремий вхід (№3 – центральні ворота, №4 – зі сторони ЗОШ №13, №6 – зі сторони пошти).

Вранці та кожні чотири години протягом дня дітям буде проводитись температурний скринінг. Діти, з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками соматичних захворювань в заклад не допускаються.

5. За несприятливих природних умов прийом дітей в заклад буде проводитися під накриттям у павільйонах груп №3, 4, 6 або на вході у приміщення групи.

6. Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на  території закладу повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних), так, щоб були покриті ніс та рот, відповідно до карантинних вимог. Необхідно надавати вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.

7. У зв’язку з правилами та умовами адаптивного карантину в закладі буде проводитись систематична дезінфекція обладнання та приміщень, а тому батькам слід надавати медичному працівнику та вихователям інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дітей на миючі, дезінфікуючі засоби та антисептики.

8. Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, гаджети та інший матеріал (олівці, книги, тощо) окрім особистих речей: одяг, змінне взуття, паперові та вологі серветки, головний убір – в окремому пакеті.

9. Повернення дітей батькам буде проводити вихователь групи після домовленості по мобільному зв’язку, або на майданчику визначених груп.

10. Надайте вихователеві свій достовірний мобільний номер телефону, або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо).

11. З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи ЗДО (режим, освітній процес тощо) щоденно переглядайте офіційний сайт закладу, сторінку вихователя Вашої групи в Viber, де буде розміщено відповідну інформацію.

12. Для вирішення нагальних питань, отримання інформації стосовно роботи закладу звертайтесь до адміністрації  в телефонному режимі або он-лайн. Контактний телефон ЗДО:  24-10-44; 24-21-02  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

13. Зверніть увагу на обмежене перебування дитини в громадських місцях.  Це є небезпечним для її  здоров’я, навіть під час послаблення карантину.

Шановні батьки! Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти власне здоров`я та здоров’я  дітей! Здоров`я дитини та кожної  родини  – це головне!

Вдячні за порозуміння!